Choď na obsah Choď na menu
 


ŽASNEM

     Čítal som jeden starší časopis z októbra 2011 a zostal som v úžase, s otvorenými ústami. Ale po poriadku. „Kde nefunguje justícia, tam prekvitá kriminalita“, určite poznáte. Mimochodom za Rakúsko – Uhorska, ako som sa dočítal z listu matky M. R. Štefánika, prišli žandári vyšetrovať aj ukradnutie sliepky na dedinu a aj našli zlodeja a čudujte sa, zlodej bol aj potrestaný. Odbočme. Holokaust bol, pogromy boli proti Židom a Židia majú aj teraz problémy. Prečo? Za to, že „zabili“ Ježiša nie, to sa im akosi jednoducho prepieklo. Ani za to, že sú iná sorta Arabov, ani za to nie, veď Arabov nikto neprenasleduje (okrem Židov a USA, ale to už je dnes to isté). Ani za to, že chodia do synagógy, to tiež nikomu nevadí. Židov prenasledovali, ničili za to, ako sa chovali a už sa jasne ukazuje, že to bude pokračovať. Len počkajte, až sa „boj proti nenásytným bankám“ premenuje na výstižnejší názov a bude to tu. Ale k článku, po takomto úvode.
      Článok je o bývalom poslancovi. Meno nepíšem, aby ma nemohol zažalovať a žiadať odo mňa súdnou cestou milióny za odškodnenie. Nie som Žid, tak by som také výhody ako on nemal. V článku sú aj nejaké fotografie, kde je vidieť upraveného, sebavedomého muža v drahom aute. Je tam ale aj fotografia zo súdu, kde je vidieť poníženého starého „Žida“. Človek by neveril, že medzi fotografiami nie je 100 rokov časový odstup. Ale nie. V tomto je jasne vidieť, čo vadí a vadilo normálnym ľuďom na Židoch. Vie zo seba urobiť najposlednejšieho chudáka a presne to je tu vidieť. To je taktika Židov, ponížene zapôsobiť. O nejakej hrdosti, že prináleží k „vyvoleným“ ani stopy, hlavne, že to urobí svoje. A aj u tohto „experta“ to pomohlo. Určite pomohli aj Židia v pozadí (kolegovia poslanci, členovia vlády, atď., veď ich tam máme neúrekom), nejaké to potrebné všimné sudcom, pokiaľ neboli v jeho prípade tiež „vyvolení“, o čom nepochybujem. Za napadnutie policajta (skúste vy autom vyraziť proti policajtovi) a za podvod s daňami dostal tento náš „zástupca“ 7 rokov basy. Rozsudok bol znížený(?) na 5 rokov a pokutu 33.193 EUR. Predstavte si, že pokutu už zaplatiť nemusel. Medzi tým sa z boháča stal chudobným „Židákom“. Miliónový dom má „už“ dospelá dcéra, drahé autá manželka a on nemá nič. Poberá dávky v hmotnej núdzi vo výške cca 60 €. Že je konateľom, či spoločníkom, či dokonca predsedom predstavenstva to akosi u nás nikoho nezaujíma. Ani súd nie (ale čo už dnes súd je). A ani daňové úrady, Ústredie práce sociálnych vecí a rodiny. Nie, nikoho to nezaujíma.
      Tak žasnem, v akom zriadení to tu žijeme. Môžeme toto ešte nazvať banánovou republikou? Neurazíme tým skutočné Banánové republiky, keďže tam majú síce podobné pomery, ale veľa analfabetov. Je toto nejaká demokracia? Keď niekto má tu dlžoby, príde exekútor a ste na ulici. Nikoho nič nezaujíma. Stará osoba nemá na opateru, veď má deti, tí nech doplácajú. Pre „Židov“ to u nás, ako je vidieť, neplatí. Nikoho z uvedených inštitúcií nenapadne vyhlásiť – pokutu vám môže zaplatiť manželka, keď predá auto. Alebo si dcéra môže zobrať hypotéku na dom. Nie, štát asi peniaze nepotrebuje, teda od bohatých.
      Keby sme žili aspoň v takom vyspelom štáte ako je USA, tak by určite niekto nášmu „expertovi“ pomohol. V USA by sa určite dala dohromady nejaká ľudomilná, cirkevná skupina a odstránili by expertovi jeho dcéru. Tým by sa on stal dedičom (spoludedičom) drahého domu. Ten by mohol predať a čestne by mohol zaplatiť uvedenú pokutu a ešte doplatiť za „odobratú“ podporu.
      Ale ani z USA sme neprevzali nič dobré, len to zlé, či najhoršie. Takže keď vás štve, že vidíte Cigánov, čo berú podpory, majú autá, kradnú, zarábajú načierno a všemožne ináč sa priživujú z vašich daní, berte to športovo. Je šťastie, že tí Cigáni nie sú ešte aj Židia, to by nás vycucali z krvi a všetko legálne. Takže sa môžeme aj tak len so strachom pozerať ako to dopadne, keď sa pohár preleje. A ten sa preleje tým skôr, o čo bude horšie. Ale nebude to preto, že Cigán je tmavší a Žid sa ináč modlí. Nie, bude to za to, ako sa chovajú.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.