Choď na obsah Choď na menu
 


     Aktuálna téma, ako viete. Ako to chcú politici riešiť sa asi rýchlo nedozvieme, pokiaľ nenájdu spoločné, podvodné riešenie, ako to robiť naoko kóšer a pritom oklamať voličov.

     Ale načo špekulovať. Načo potrebujú politické strany peniaze, keď aj tak nič nerobia. A tie hádky, nehnevajte sa, takto sa háda v krčme a každý si musí platiť účet sám. Takže o čom to je?

     Aj tak, keď si zoberiete, že strany dostanú po voľbách peniaze od štátu, je to demokratické? Cigánom dáte 5 € za hlas a od štátu dostanete 7 €. To nie je demokratické, to je židovské obchodovanie. Riešenie? Jednoduché.

     Strany môžu vyberať len členské od svojich členov a to podľa rodného čísla. Členovia strán budú verejne známi, čo v čase počítačov nie je problém.

Počet členov x členské = peniaze, čo má strana k dispozícii. Ani o € viac. Basta, keď to išlo za komunistov, môže to ísť aj teraz. Bude prehľadné financovanie strán, nebude treba všelijaké dotazovanie akoby dopadli voľby, netreba všelijakých politológov. Najdôležitejšie, že voľby budú demokratické a nebude to ponižujúce kupovanie hlasov.

     Ďalej bude pozitívne to, že zaniknú všelijaké pofidérne politické strany, ktoré sa objavia pred voľbami vďaka nejakému koncernu, čo im dá peniaze na kúpenie hlasov s tým, že za to čaká po voľbách aspoň 1000 % -tnú odplatu.

     Takže zanikne väčšina strán a možno zostane len jedna a potom by sa možno docielilo, že:

-          bude zamestnanosť

-          bude budúcnosť

-          nebude kriminalita

-          bude sa stavať

atď.,  atď.

     Teda to, čo sme tu mali a to, že to bolo zlé, to tvrdia tí, čo to nevedia, alebo ukradli to, čo bolo za socializmu postavené.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.