Choď na obsah Choď na menu
 


Z KADIAĽ JE HEROÍN?

 

Prevzaté z uvedenej adresy, preložené, skrátené a upravené.
www:Alles Schall und Rauch Wo kommt das Heroin her das Hoffman tötete.htm
Dienstag, 4. Februar 2014 , von Freeman um 18:00
Utorok      4. Február 2014, od    Freemana o 18:00
 
 

     Všetky západné média rozsiahle informovali o smrti amerického herca Saymoura Hoffmana, ktorého našli v kúpeľni jeho apartmánu na Manhattane. Zomrel na predávkovanie drogami a ešte mal ihlu vpichnutú v žile. Všetci ľutujú jeho predčasnú smrť. Polícia našla v jeho byte 70 sáčkov s heroínom. Hovorí sa, že heroín je v USA veľmi lacný. Také jedno vrecko, ako bolo nájdené u neho stojí okolo 4,50 Euro. Taktiež bolo oznámene, že v priebehu 2 týždňov zomrelo na drogy v Pennsylvanii 22 ľudí. Ale nikto nepoloží otázku, odkiaľ je ten heroin? Ja viem prečo, lebo táto otázka urobí otáznik nad celou vojnou a obsadením Afganistanu, lebo tento je N.1 v produkcii heroínu a to s akceptovaním NATO –vojska. Okrem toho je to hlavný kšeft CIA k naplneniu jej čiernych pokladní.

 

 
     Máme tu teda ďaľší prípad obrovského pokrytectva. Na jednej strane nás informujú o smrti herca, čo nás má zarmútiť a zároveň nám zataja, že sú to západné vlády, ktoré vlastne umožňujú túto produkciu a obchod s heroínom. Vlastne, čo umožňujú, oni ho podporujú, lebo NATO–vojsko ochraňujú tieto ópiové polia. Afganistan drží svetový rekord v pestovaní maku na ópium a nikto proti tomu nič nerobí. Veď Afganistan je kompletne pod kontrolou NATO a nič tam nejde bez ich povolenia. Makové polia sú priamo vedľa vojenských základní a vojaci NATO prechádzajú denne cez tieto polia a pozerajú na roľníkov, ako zbierajú úrodu. A potom sa robí také divadlo so smrťou toho herca.
     Obchod s drogami je najdôležitejším zdrojom príjmov pre US-tajných služieb. CIA je aj bol najväčším obchodníkom s drogami na svete. Už od vietnamskej vojny, kde sa začalo so štátom organizovaným obchodom s drogami. Pre toto bola zriadená nová letecká spoločnosť AIR AMERICA, ktorá ópium s poverením CIA zo známeho „Zlatého trojuholníka“  prevážala no a na trh ho dávala CIA. Ale aj americkí vojaci vo Vietname boli najväčšími odberateľmi. Takýto perverzný bol ich systém.
      Potom nasledovali obchod s drogami z Južnej a Strednej Ameriky do USA, stále pod kompletnou kontrolou CIA. Akurát tam už nešlo o heroín, ale o kokaín. Tento štátom organizovaný obchod vyšiel na svetlo pri známom procese Irán-Contra. Tí Contras, bojové skupiny smeli roky tony a tony kokaínu pašovať do USA a z predaja drog si financovali partizánsky boj proti vláde sandinistov v Nikaragui. Veľké množstvo kokaínu skončilo vtedy v getách Los Angeles. CIA dodnes kontroluje celý kokaín import z Kolumbie. Je to jedna špina. Preto sa CIA nazýva Cocain Import Agency
 
Obrázok.

 

opiumfelder2.jpg

US-Soldaten spazieren durch die Mohnfelder

 

                      US-vojaci prechádzajú cez makové polia
 
     Neprekonateľná absurdnosť. Tá istá vláda vo Washingtone, ktorá vypovedala vojnu drogám a vytvorila Drug Enforcement Administration (DEA) ako Drogovú políciu, bola zároveň cez svoje tajné služby najväčším drogovým pašerákom do vlastnej zemi. Nielen že boli, ale stále je aj dnes.
     A keď nás média informujú o úspechoch v boji proti drogám, že znovu niekoľko gramov, alebo kilo u niekoho odhalili a ho zatkli s veľkým humbukom, je to v skutočnosti len odpútanie pozornosti, lebo to sú vždy len odhalení amatéri. O tom veľkom obchode sa nedozvieme nič ten beží v tonách cez štátne miesta.
       A ako sa dostanú drogy napríklad z Afganistanu do Európy, alebo Ameriky? Myslíte si, že tie transportné lietadlá USA ,ktoré doplňujú zásoby vo vojne v Afganistane letia prázdne nazad?Na zasmiatie. Tie letia s paletami, tonami drog nazad. Pristanú na vojenskom letisku ,bez colnej kontroly a tam je tovar rozdelený. Myslíte si že nemeckí colníci môžu prezrieť americké lietadla čo pristávajú na základni Ramstein pri Frankfurte? Veľmi smiešne. To je výsostná pôda USA. Ale také to je v 140 zemiach sveta takto. Čo takto prechádza je obrovské množstvo tovaru, jeho rozdelenie a to bez akejkoľvek civilnej kontroly...
Keď v Afganistane dosiahnú rekordnú úrodu ópia, a potom bude táto látka vo forme heroínu lacnou v uliciach NY, na čo umrel aj ten herec, kto je za to vinným? Nie nejaký priekupník, ale US-vláda a Obama. Ale toto spojenie nám naše média neprezentujú. Nepovedia, že úroda ópia v Afganistane pod kontrolou US-armády je príčinou záplavy lacného heroínu v USA a to vedie k smrti mnohých.
     K tomu ešte patrí aj, že kto profituje vedľa CIA najviac na tomto špinavom obchode s drogami? Banky, kto iný? Oni prepierajú tieto všetky drogové peniaze. Medzičasom je známe, že bez stovák miliárd drogových peňazí, ktoré prešli praním by bola väčšina bank na Wall Street v roku 2009 skrachovala.
     Vojna proti drogám je žart, doslova osieraním, lebo to je vlastne vojna za, či pre drogy. V skutočnosti sú USA sami tým najväčším drogovým obchodníkom. A celá prevencia a vysvetľovanie, sú len cvičenia pre alibi, len divadlo pre hlúpe publikum. Je to neuveriteľné lukratívny obchod, z ktorého elita neuveriteľne profituje. Preto sa musia aj také správy ako o smrti toho herca Hoffmana na prebratie drogy, aj keď je to tragédia pre jeho rodinu, vidieť v inom svetle. To je tak chcené z hora. Pri tých sumách čo na tom zarábajú, utrpenie, či žiaľ tých závislých a aj mŕtvych, čo takto skončia, ich skutočne nezaujímajú.

opiumfelder1.jpg

Ein Mohnfeld unmittelbar vor einer Militärbasis

Makové pole hneď vedľa vojenskej základni.

opiumfelder6.jpg

Vojaci prechádzajú okolo mladého pracovníka na poli.

 

 

opiumfelder4.jpg

Vojak pózuje v úrode

 

 

opiumfelder8.png

Zhromaždená úroda

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

doplnenie

(Baca, 25. 5. 2020 10:10)

Nieco na doplnenie k teme
https://www.casopis-sifra.cz/je-valka-v-afghanistanu-jen-ochrana-vzkvetajiciho-obchodu-s-opiem-cisla-tomu-nasvedcuji/