Choď na obsah Choď na menu
 


USA DNES

    Americký prezident Obama robí čo sa dá, veď sa blížia voľby a to je v USA rovnako ako v banánovej republike. Čo najviac nasľubovať, čo najväčšie divadlo, zábava a hlasy sú kúpené. Obama už rozdáva medaily Židom, či tým v USA, alebo tým z Izraela, dokonca sa neusmieva na Putina. No čo, Obama, ako černoch asi plní priania svojho pána a tak to aj vyzerá.
     Bezpilotné lietadlá USA zabíjajú na území suverénnych štátov ľudí, čo im nepasujú. Ale pozor, to nie je len také zabíjanie, vraždenie, ako by si normálny človek myslel. Podľa Obamu sa jedná o ľudí, ktorí sú napísaní na zozname ako nepriatelia. No ale v USA je všetko možné, akurát bude zábava, keď si niekto začne robiť podobné veci. Vypisovať verejne odmenu za niečiu hlavu (okrem USA to urobili fanatickí moslimovia a je vidieť, že USA zbiera to najhoršie po svete, okrem odborníkov, akí by v USA pri ich školstve nevznikli). Podplácaním opozície vyprovokovať pád vlád, kde im riadne zvolené vlády nepasujú (viď arabský svet, Ukrajina, Rusko, atď., atď.). Neviem, či ste si uvedomili, že za pomoci USA (hoci začali Francúzi), padol Káddáfi v Lýbii. To si asi pamätáte, hoci pri toľkom svinstve, čo robí USA aj s NATO, si človek prestane vraždenie všímať. Lenže Kaddáfi urobil z najzaostalejšej africkej zemi jeden z najvyspelejších afrických štátov. Lýbia „bola“ jednou z najbohatších a najmodernejších krajín v Afrike a Lýbijčania mali za Kaddáfiho také výhody, že keby to ľud v USA vedel, tak dávno neexistujú USA v takej forme, ako sú.
     Našťastie sú občania USA primitívi s nezáujmom o svet, zaoberajúci sa jedením a čumením do TV /debilizátora, čo skutočne funguje. Ale „vedúce postavenie Ameriky vo svete je obnovené“, povedal Barack Obama, nositeľ Nobelovej ceny mieru, na zabitie Muammara Kaddáfiho. Položme si otázku, čo tí nebezpeční ľudia v USA sú schopní urobiť (koho zabiť, čo zbombardovať), aby „zvýšili“ svetové postavenie Ameriky vo svete, keď Lýbia a Kaddáfi len „obnovili“ ich postavenie.
     Obama chce radiť EU v ekonomických otázkach. Nečudujem sa, že sa mu vysmiali. Preboha, USA by dokázala zničiť ekonomicky už len sama Saudská Arábia, keby si stiahli svoje doláre a investície z USA. A to nehovoríme o Číne, Japonsku, Rusku. USA ekonomicky existuje len preto, lebo by jeho zničenie vyvolalo svetový chaos. Inými slovami USA vie, že mu nikto nič neurobí, aby pritom nepotrestal aj seba. A na tom stavia. Ďakujem pekne za takúto „vedúcu svetovú veľmoc“. A to si ešte trúfajú niekomu radiť.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.