Choď na obsah Choď na menu
 


MEDIÁLNY TEROR

      Niekde som písal, že aj podľa mňa, jedinými teroristami na svete sú USA a Izrael. Otázka je len, kto z nich je ten väčší. Navonok USA, ale vyzerá to tak, že tí vyrobia, čo im prikáže cez USA zbrojný priemysel a banky Izrael.
     O spôsobe ich terorizmu, teda tej viditeľnej časti veľa písať nemusím. Vyrobiť nebezpečie (za akýchkoľvek podmienok, viď 11. 9.) a pod hlavičkou boja proti terorizmu terorizovať celý svet. Medzi nami nič nové v histórii. Najjednoduchšie vysvetlenie bolo pálenie čarodejníc. Stačí len začať, teda správne a systém funguje sám. Problém je len v zastavení systému, lebo hrozí pri tom vlastné zničenie. Ale keď sa niečo takéto spúšťa, nikto predsa nebude strácať čas tým, že bude zvažovať, ako sa to skončí. Veď čo? Všetko raz začalo a raz skončilo, vždy nejako bolo a vždy nejako bude.
     Terorizmus sa z časti aj sám financuje. Myslím ale ten terorizmus, ktorý bojuje proti terorizmu. Príklad? Kadáfi a jeho ropa. Aby sa nedostala do rúk teroristov, treba odstaviť Kadáfiho a urobiť povstanie. Žiadny problém pre CIA. Človek sa nestačí diviť, čo táto organizácia, okrem obrovských zmätkov, obchodov s politikmi, obchodu s drogami a zbraňami zvládne napriek tomu, že sa nič u nich neutají. Vytvorí sa teda skupina, čo bojuje proti Kadáfimu vo vlastnej zemi a hneď je dôvod zamraziť Kadáfiho peniaze v zahraničí. Potom uznáte túto skupinu oficiálne ako nástupcu Kadáfiho. (Voľby? Demokracia? Nebuďte smiešni!) Uznaním získate možnosť Kadáfiho zmrazené peniaze dať jeho nástupcovi. Ale načo dať peniaze, keď proti Kadáfimu treba bojovať. Na to treba kúpiť zbrane, jasné! Tak náhodou sa tieto peniaze použijú na nákup zbraní z USA. Tým pádom sa peniaze „legálne“ ukradli Lýbijskému štátu a skončili v USA. V demokracii v spojení s kapitálom je všetko možné.
     Ale USA a Izrael terorizujú svet aj ináč. Mediálne. Židia, ako vidíte vo filmoch z Hollywoodu, vždy je aj židovská tematika. O Židoch čítate a počujete denne. Neveríte? Všimnite si to. Či už ide o kultúru, vyhlásenia. O dianí v Izraeli musia skoro povinne čítať a počúvať denne miliardy ľudí. Až to raz polezie na nervy. Mám dojem, že také niečo sa stalo Hitlerovi. Ale ani on nebol prvým a nebude asi ani posledným, ktorého to naštvalo.
     Dobre, a čo USA? Oni vidia ako je sociálne rozbité ich obyvateľstvo. Robiť si ilúzie o USA môže len človek na ich úrovni, alebo taký, čo to nezažil. Tak ako o ruských gulagoch. V USA vidia, že rozložiť obyvateľstvo, to je výbušná zmes. Doma tú výbušnú zmes chladia lacným žrádlom, nízkou kultúrnou úrovňou a sektami s drogami a vodcami.
     Podobnú zmes potrebujú vyrobiť inde vo svete. Príklad Slovensko. Homosexualita, zábavné podniky so ženami, hracími automatmi, politickými stranami, kriminalita, korupcia, drogy zničia každú rodinu, každú dedinu, každé mesto. K tomu agresívnu afroamerickú hudbu s bubnami, decibelmi dokážu od rána deprimovať, dezorientovať kultúrneho človeka. Zvlášť keď ten rytmus – vlnová dĺžka – vôbec nepatrí k národu, čo musí počúvať. Na to stačí pár oneskorených pubertiakov v rádiu, gastarbeitrov, čo sa vrátili späť a žili s černochmi a chcú ich napodobňovať.
     Túto záťaž, tento mediálny terorizmus s najdôležitejšími témami, ktorá s kým a ako zničí naše vlastenectvom kultúru, vzdelanie. A takáto chorá masa sa buď sama zničí, alebo sa dá ľahko manipulovať. Goebbels bol dobrým učiteľom.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.