Choď na obsah Choď na menu
 


SLOVENSKÝ TERORIZMUS

     Viem, chcete povedať, že to má byť opačne, terorizmus na Slovensku, ale nie. Chcem hovoriť o slovenskom terorizme. Najprv vysvetlenie pojmov. Terorizmus, je vojna chudobných a vojna je terorizmom bohatých. Toto samozrejme nie je z mojej hlavy, ale je to pravdivé. Keď ale uvediem aj to, že jedinými teroristami na svete je USA a Izrael, ekonomicky vzdelaný človek si povie, že USA sú chudobné. Iste to platí aj o Izraeli, ale nezabúdajme, že ozbrojení sú až po uši (teda viac ako po zuby) a preto by možno malo platiť, že tu ide o slabých a silných. Terorizmom sa bránia slabí, väčšinou napadnutí, čo vyplýva z toho, že sú slabými a vojnu začínajú silnejší, lepšie vyzbrojení, teda agresori. Odbočím a musím sa uškrnúť, keď si pomyslím, ako ČSR zradili Francúzsko a VB v Mníchove,  čím  sa Hitler dostal v Čechách k takej výzbroji, že si mohol dovoliť napadnúť Francúzsko. Ale aj celú vojnu dostával Hitler zbrane z Čiech a Slovenska, nehovoriac, koľko dostal lacnej pracovnej sily z našich štátov. Síce menej, ako dnes ale je pravda, že viac našich nútených „otrokov“ robí vo VB, ako v Nemecku. Inými slovami, že sa Západu zrada ČSR veľmi neoplatila.
     Vrátim sa nazad, ale zostaňme pri poslednej svetovej vojne. Počuli ste už niečo o partizánoch na Slovensku? (To pre mladých supermanažerov). Partizáni bojovali, popri inom proti Nemeckej armáde u nás, hoci to neboli na Slovensku v podstate okupanti. Mali sme  s Nemeckom akési zmluvy a dohody. Mali sme tu aj Rusov a hoci prišli na písomné pozvanie, dodnes ich nazývame okupantmi. Pre porovnanie situácie v Afganistane to stačí. USA tým, že nevypovedalo vojnu Afganistanu všetkých oblbuje akýmsi bojom proti terorizmu. Všetko jedno, sú tam ako okupanti. Nielen Slováci nemajú radi okupantov, aj keď vždy sa nájdu občania iného názoru, okupantov nemajú radi ani v Afganistane. Samozrejme, aj tam to niekomu vyhovuje, podobne ako niekomu u nás že sme v NATO. Afganci nerozlišujú medzi okupantmi, nemali radi v poslednom období ani Angličanov, ani Rusov a tak isto nemajú radi ani Američanov s ich poskokmi. Z toho nám vyplýva, že napriek tvrdeniu, akí sú naši vojaci v Afganistane obľúbenými, pravda je niekde inde. Preto sa nemôžeme čudovať, že nám tam našich okupantov postrieľajú a budú ďalej strieľať. Áno, vojaka to naštve, keď mu zákerne zastrelia priateľa, ale tak to vždy začína. Nech aj naši začnú strieľať do Afgancov, my ich máme na Slovensku dosť, aby niektorí z nich vyhodil do vzduchu napríklad maďarský Slovnaft, aby nás to osvietilo. Nebolo by lepšie, nechať tam Američanov, nech si tie obchody s drogami robia sami, nás to stojí len peniaze a zisky majú oni.
     „Naše obete terorizmu!“ takto boli nazvaní naši dvaja zabití horolezci. Áno, boli obeťami amerického terorizmu, ktorý aj my ako hlupáci podporujeme. Oni boli odplatou, za zabíjanie USA v Pakistane. Naši horolezci neboli ešte pochovaní a USA zabíjalo v Pakistane zase. A nikto sa od nás neozval. Prečo? Chceme, či potrebujeme ďalšie naše obete ako odpoveď na americký terorizmus? Aj naši vojaci sú obeťami amerického terorizmu. A našej sprostosti. Sprostosti našich politikov, ktorí si neuvedomujú, že Západ nás vždy dobehol a využíval, ale nikdy neochránil. Určite nás budú zase ťahať z brindy Rusi, skôr či neskôr. Že to zase neurobia zadarmo, je viac ako jasné. Boli by sprostými a oni zase tak sprostí ako sme my nie sú. Oni sa vedia poučiť, my nie. Ale buďme aspoň objektívni a tak ako sa tešíme pri čítaní o úspechov našich partizánov voľakedy na Slovensku proti okupantom, potešme sa tiež Afgancom, čo majú úspechy v boji proti okupantom u nich. Že sú tam medzi obeťami aj naši? Je to smutné, ale keď proti tomu nič nerobíme, nie je sa čomu čudovať.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.