Choď na obsah Choď na menu
 


MÁM STRACH

     Nie o seba, ale o to, čo bude, presnejšie povedané, čo sa stane v krátkej dobe. Nemyslím pritom na koniec sveta v decembri 2012, keď končí mayský kalendár. To nie, ten prepojený iný kalendár s našim najskôr ukazuje na dátum, kedy sa vrátia mimozemšťania, ktorí voľakedy vzdelávali mayský národ, ako sa to opisuje v knihe Mayov (Popol Vuh). Keďže mimozemšťania vzdelávali, neboli zlí, takže ich návrat by bol pre nás asi to najlepšie. (Pokiaľ sa nezhrozia nad tým, čo sa tu na zemi stalo). Nie, ide mi o čas do konca roku 2012.
      Svet ohrozuje USA, ale aj vývoj v USA. Izrael a tiež vývoj v Izraeli a reakcie sveta na Židov. A ten strach z nich je v ich nevypočítateľnosti a neserióznosti. Vieme, že USA bojujú proti terorizmu, ktorý sami vytvárajú a slúži im na ovládanie svojho obyvateľstva. Že sa to nerobí len bombardovaním svedčí aj to, že za Clintona (Billa) záhadne zavraždili 47 ľudí. Vláda USA má plnú moc nechať zabíjať aj občanov USA v zahraničí, čo síce robil aj Hitler, ale tajne. USA ide cez mŕtvoly vlastných vojakov za ropou. Veď najväčším dodávateľom ropy do USA je Saudská Arábia a keď Husajn v roku 1990 vtrhol do Kuvajtu, čím sa cítila Saudská Arábia ohrozená, prišiel Georg Bush s armádou na pomoc. Keď Oliver North (poradca Bieleho domu) potreboval peniaze, aby nakúpil zbrane pre Irán, práve Saudská Arábia dala hotovosť 30 miliónov dolárov. Keď v roku 1985 potrebovala CIA peniaze na zničenie Talianskej komunistickej strany, práve náhodou zložila Saudská Arábia 10 miliónov dolárov na výdaje do talianskej banky. Bushov právnik James Barker, ktorý zachraňoval na Floride podvodne vyhraté Bushove voľby (čo si USA dovolí kritizovať voľby v iných štátoch), v roku 2000 je aj právnikom Saudskej Arábie – teda kráľovskej rodiny. Keby si Saudská Arábia vybrala z USA peniaze – investovali tam bilión do akcií a ďalší bilión majú v bankách USA, vznikla by taká kríza, čo by USA už neprežilo.
      A teraz druhá strana. V Saudskej Arábii bolo v roku 2000 verejne sťatých 125 ľudí. Teraz dôležité – 15 z údajne 19-tich únoscov boli občania Saudskej Arábie. USA neprepadlo po 11. septembri 2001 Saudskú Arábiu, čo by bolo logické, ale ako vieme Irak a Afganistan: ukážka nevypočítateľnosti USA. V tom to je. USA potrebuje nový kapitál, nové trhy, nové zdroje energií. V Afrike už USA svoje skúsili, teraz na chvíľu pomôžu Arabské štáty. Lenže keď si uvedomíte, že záchranná ekonomická injekcia pre kapitalistov získaním bývalého sovietskeho bloku nevydržala ani 20 rokov, arabské štáty to je vyčerpané za 2 – 3 roky. Čo potom? Len Rusko. Na Čínu, Indiu, Pakistan, tam by si USA netrúflo. Rusko patrí podľa ich plánu do ich záujmových oblastí. Ako zdôrazňujem, USA za 20 rokov dobylo veľké územie smerom na Rusko nie bojom, podplácaním. A USA má vlastné veľké problémy a tie zachraňuje v nepriateľovi v zahraničí.
      Viete o tom, že od zavraždenia J.F. Kennedyho bolo zbraňami zastrelených v USA milión ľudí? To je 15 krát viac, ako bolo zabitých USA vojakov vo Vietname. V USA 5 spoločností vlastní všetky zdroje informácií a správ? Takže manipulácia verejnosti je zaručená smerom, ako to niekomu vyhovuje. Z toho mám strach. Aj u nás sa stali ľudia obeťami „našich“ médií. Žiadne vzdelávanie, žiadna kultúra, nič pozitívneho, nič povzbudzujúce. Nie, opak. Rozklad rodiny, rozklad spoločnosti cez „výhodu“ demokratizmu, teda cez politické strany, čím viac strán, tým väčšia nejednotnosť. Zábava a nekultúra na upadajúcej úrovni nasmerovaná na najnižšie ľudské pudy. Porno, zabíjanie, kriminalita. Upadajúce školstvo, nezamestnanosť, náboženstvo zdôrazňované ako reklama pre obchod. Reklamný terorizmus, bankový terorizmus, jednoducho nič pozitívneho do budúcnosti. Žiaľbohu, ani toto nie je nič pozitívne. Ale toto je aspoň upozornenie na zamyslenie.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.