Choď na obsah Choď na menu
 


BOJOVNÍKOM ZA ĽUDSKÉ PRÁVA

 

     Mám dojem, že rozumiem obom skupinám bojovníkom za ľudské práva. Tým, ktorí sa nevedia rozumne uplatniť a pochopili, že na tejto „blbosti“, čo vnikla v USA, aby mohli útočiť na socialistické krajiny (táto akcia bola predchodcom „boja proti terorizmu“ – čo sa dá tiež všestranne zneužiť), sa dá dobre priživiť. Tiež tým fanatikom (druhá skupina), ktorí reagujú ako sa na fanatikov patrí, jedno aký fanatik. Hocijako vzdelaný človek, čo sa stal fanatikom, prestáva rozmýšľať, keď príde na jeho „tému“, jedno cirkev, kožušiny, zvieratá a pod.
     Takže chápem ich jednanie - či už prvý, alebo druhý dôvod. Nechápem ale ďalej ich jednanie, či skôr „myslenie“. Ľudské práva, najmenej tak hlboké, ako ten boj proti terorizmu. V oboch prípadoch je dôležitý boj, zdôrazňujem boj, dlhotrvajúci a netreba myslieť na výsledok boja. Ide len o boj, boj ktorý netreba vyhrať len viesť, lebo priebežný boj (ako proti drogám) prinesie najviac výhod. Lenže považujem za strašne bezcharakterné, keď niekto z „bojovníkov“ bojuje o ľudské práva kriminálnikov vo väzeniach. Nie je to logické, ani normálne, skutočne bezcharakterné, len pre vlastné „výhody“ tohto „bojovníka“. Pomery vo väzení by mali byť na takej „úrovni“, aby neskôr prepustený nemal ani najmenšiu chuť sa vrátiť ešte raz do basy. Realita je opačná. Cigáni sa ohrejú, odpočinú si v prostredí o akom pri svojom spôsobe života nemôžu ani snívať. Je jasné, lebo prepych v base je z daní pracujúcich. Prečo nebojujú bojovníci za ľudské práva proti tomuto prepychu v base. Minule ukazovali v TV celu, nejakého viacnásobného vraha (tu na Slovensku). Má vlastne sám jednoizbový byt. Aká to vymoženosť proti dôchodcom, ktorí nezabíjali a nekradli a musia bývať aj štyria na izbách v Domove dôchodcov. Pritom tam musia dať celý dôchodok (ani nestačí) a musia si priplácať za varič na kávu, či chladničku. Prečo bojovníci za ľudské práva neporadia, aby išli niekoho zavraždiť a v base slušnejšie dožijú. Veď kto má mať viac ľudských práv, kriminálnik? On sa sám rozhodol na kriminálny čin (iné je nejaká nešťastná udalosť, nie z vlastnej viny) a preto musí niesť dôsledok. Za trestný čin, trest.
      Čo je to za blbosť bojovať za práva detí? Veď rodičia musia mať viac povinností voči deťom. Keď deti nemajú svoje práva je to preto, že ich rodičia si neplnia povinnosti. Čo takto bojovať za tresty proti rodičom, čo si pri deťoch neplnia povinnosti. Ako? Hneď sterilizáciu, aby sa nemohli narodiť ďalšie deti, o ktoré sa určite tiež starať nebudú. Neplnenie si povinností voči deťom, to znamená, že deťom „ukradli“ ich práva, teda trest. Načo do basy, aby sa mali dobre a potom produkovali ďalšie deti? Akým právom štát dáva peniaze na detské domovy, kde sú väčšinou Cigáni? Aby si Cigánka vyplnila dlhú chvíľu a prázdnu búdu? Keď je to cigánča Božie dieťa, nech sa on tak stará, ak nie, sterilizácia. Uvedomte si bojovníci za ľudské práva. Žiadny štát, ako Slovensko neutiahne ekonomicky nezamestnaných, sociálne podpory, zdravotné výdaje, výdaje na väzenia, detské domovy, k problémom, čo prichádzajú so starnúcim obyvateľstvom.
      Šetriť treba a nielen v súčasnosti, ale aj perspektívne. Cigáni, neprispôsobiví zničia tento štát. A keď bude horšie ekonomicky, bude nárast kriminality. Stavať viac väzení? Nie! Pracovné tábory! Že Cigáni potrebujú pomoc? Pomoc pri devastovaní bytoviek, sídlisk? Pomoc robiť neporiadok, alebo pri kriminalite? Chudoba nie je hanba, ale špina a bordel áno. Alebo ste im predtým tie normálne paneláky na sídlisku Luník IX v Košiciach zničili vy? Ja som to nebol. Keď ste to boli vy, choďte im to poupratovať! A hneď! A dokonca si myslím, že takouto prácou by ste boli užitočnejší, ako otravovať s ich právami.
     Mne je ľúto strelca z Devínskej, ktorému nikto nepomohol s jeho ľudskými právami, ktoré mu brali Cigáni zo susedstva. Prečo musel zahynúť ten človek? Pretože nejakí „chrapúni“ vyrevujú o ľudských právach Cigánov, menšín, kriminálnikov? Že je týmto pádom degenerovaná činnosť polície, justície, lebo vyzerá to tak, že takýto neprispôsobiví Cigáni sú viac chránení, ako normálny pracujúci človek. Čo tie vraždy dôchodcov Cigánmi? Tí starí nemajú právo ako ľudia dožiť svoj život? Čo tí bezdomovci, ktorých dostali na ulicu všelijakí podvodníci? Kto sa zastane týchto tiež ľudí na ulici? Kde ste bojovníci za ľudské práva? A čo s tými, čo schudobneli, lebo naši politici privatizovali, kradli, alebo podporovali pyramídy? A prečo nebojujete, aby sa tým, čo zarobili na pyramídach, mafiánom zhabal majetok v prospech štátu, aby sa tieto financie mohli dať v prospech normálnych, slušných, pracovitých ľudí. Alebo do zdravotníctva, na kultúru, školstvo a podobne. To vás tak ďaleko nezaujíma, z toho by ste asi nič nemali. Vy potrebujete len bojovať, pre svoje výhody, že na zlej strane, vám nevadí.

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.