Choď na obsah Choď na menu
 


O ŽIDOCH, HLAVNE PRE ŽIDOV

     Keďže svetová ekonomika prestáva fungovať a zhoršovaním ekonomických pomerov ľudstva začnú silne narastať sociálne nepokoje, tak sa začne hľadať vinník, či obeť. Vždy treba niečo obetovať a podhodiť rozzúrenému obyvateľstvu. Takto to bolo vždy a bude zase. Celkom je možné, že obeť nepostačí a začne vojna, ako vždy. Teraz prídeme k tomu, že v poslednej vojne, ako to podáva židovská propaganda(ktorá je oveľa viac sofistikovaná ako bol Goebbelsova propaganda za Hitlera), doplatili len Židia. Tie milióny mŕtvych bojovníkov a civilov, akoby ani nebolo, len mŕtvi Židia. Pritom nejako Izrael zabúda pripomínať, že to boli židia, najmä z USA, čo umožnili Hitlerovi dostať sa k moci v Nemecku finančne a taktiež robili s nimi obchody. Ale zabúdajú aj to, že Lenin a spolok, bolo tiež financovaný americkými židovskými bankami. Zhrnul by som to tak, že Židia pre krátkodobé zisky, akoby prestali rozmýšľať o možných následkoch. Nevedel som pochopiť, prečo vždy a všade boli Židia prenasledovaní. Myslel som si, že to bolo tým, že chodia do synagóg, ale vôbec nie. Problém je v ich neprispôsobilosti. To bolo už vtedy, keď odchádzali z Egypta a mali to dovolené Faraónom, ale keď tam pred odchodom nalúpili, nakradli a utekali s korisťou sa naštval a poslal za nimi vojsko. Bolo to aj neskôr, keď okrádali nežidov, či už v Rusku, v Poľsku, čím proti sebe vyprovokovali národ a potom nasledovali proti nim pogromy. Ale bolo to aj na Slovensku, keď po skončení prvej svetovej vojny prebiehalo vyúčtovanie so Židmi, ktorí boli obchodníci, krčmári, teda najbohatší v dedine a žili na úkor rodín tých, čo bojovali vo vojne. Jednoducho Židia, ako ukázala história, boli vždy neprispôsobiví. Jednoducho boli iní, ako ostatné obyvateľstvo a potom na to doplatili.
     Samozrejme, že nechcem tým povedať, že dnes sú Židia prispôsobiví. Presne si to uvedomíme, keď si zoberieme neprispôsobivých Cigánov na Slovensku. Aj oni sú presvedčení, že sa im ubližuje, ale keď by sa zamysleli, zistili by obe skupiny, že problém je niekde inde, teda u nich. Dobre, to bolo a dnes ? Dnes je to ešte horšie. Nielen že Židia v Izraeli terorizujú svoje okolie, nedodržujú dohodnuté a chovajú sa horšie, ako Hitlerove vojská (a o  rasizme u Židov ani nehovorím), ale doslova ohrozujú svetový mier. Dobre, že si z Holokaustu urobili zlatú baňu, vydierajú z tohto titulu peniaze od Nemcov, je ich vec. Ale majú na druhej strane postavený aspoň jeden pamätník pre tých, čo ich oslobodili, teda pre ruských vojakov? Je isté, že dávajú bezcenné medaily, za záchranu židovských občanov cez vojnu, ale odmenili sa za to finančne niekomu? Pritom nebola ničia povinnosť zachraňovať Židov a riskovať pre nich svoje životy a životy svojich rodín. Vyzerá to tak, že urobiť dobre Židovi je v poriadku a spochybniť Holokaust je už trestné.
 
     Naopak o tomto chcem písať. Holokaust bol reálne a ani nie tak dávno a preto neviem pochopiť, že keď to židia donekonečna omieľajú, chovajú sa akoby to nebolo a čo horšie, že sa z toho nepoučili. Tak ako si dnes vo svete obrovské židovské banky, firmy neuvedomujú, že to stále nemôže fungovať, vyciciavať svet. Verím, že nebude dlho trvať a znovu sa objavia na uliciach celého sveta ľudia s heslami proti Židom. A oprávnene. Nebude to pre ich synagógy. Veď pozrime sa dnes zase do Maďarska. V Maďarsku boli ešte pred Nemeckom prijaté prvé protižidovské zákony. Dnes tam už zase idú robiť evidencie Židov a zisťovanie kde a na akých pozíciách sedia. Pritom majú Maďari bohatých maďarských židov v USA, čo Maďarom pomáhajú, ale ako vidieť, ani to nehrá žiadnu rolu. Človek by tiež vychádzal z toho, že dnes si už Židia s  Maďarmi dajú pokoj, ale nepoučili sa. História sa opakuje, horšie že pre Židov vždy v ich neprospech, hoci... Tí Židia, čo vedia, sa nechali počuť, že bez holokaustu by nikdy nevznikol Izrael a tiež by sa nebola prečistila židovská spoločnosť. Na spresnenie v tom zmysle, že zahynulo veľa položidov a hlavne väčšina z tých chudobných. Ako som uviedol na začiatku, zhoršuje sa ekonomická situácia a svet si nájde vinníkov. Nájde ich rýchlo, lebo o tých židovských bohatých bankách podvodoch v tých bankách sa dnes vie veľa. Okrem toho o nikom nie je tak počuť ako o Židoch. (Denne nás bombardujú média v rukách Židov o ich utrpení a problémoch, ako by svet nemal nič iného na starosti. Je jedno, či si idete do múzea SNP v Banskej Bystrici, kde sprievodcovia venujú najviac času vysvetľovaním mladým o holokauste, alebo si otvoríte Ročenku odborára 2013, všade viac o Židoch ako o partizánoch. Čo majú Židia a SNP spoločné? Prečo sa nepíše o tom, ako nežidovské rodiny riskovali životy, keď pomáhali Židom? To by som ešte chápal, ale takto.)   
      Izrael so svojím správaním vo svojom okolí zaťažuje celý svet a vyvoláva vojny, ktoré sú horšie ako to, čo robil Hitler. Zabudli Židia na to porekadlo, čo nechceš aby robili tebe, nerob druhým? Alebo to, že dnes si Židia podriadili USA im dáva tu nevyčerpateľnú zlú energiu na vytváranie celosvetových problémov? Alebo tá skutočnosť, že v USA ešte neboli proti nim pogromy? Zabudli Židia v USA, že keď sa objavilo Japonsko ako nepriateľ USA, tak museli Američania japonského pôvodu do 48 hodín predať svoje obchody a firmy a ísť do táborov veľmi podobných koncentrákom? Tak rýchlo nereagoval ani Hitler a preto by si mali uvedomiť, že ani ich majetok v USA ich nemusí ochrániť. Naopak, keď bude zle, štát sa im bude chcieť na ten majetok dostať, aj keď pod tlakom verejnosti, čiže bude sa dať vyhovoriť, že ináč to nejde, ale.... Problém bude v tej neprispôsobilosti Židov. Veď majú špičkových vedcov, ľudí, čo dosiahli vynikajúce výsledky v rôznych oblastiach, tak pri trochu prispôsobenia, by mohli užívať svetovú úctu. Ale nie, ich rozmýšľanie dáva prednosť nejakým sprostým vodcom - tých mali Židia žiaľbohu vždy dosť, čo ich doviedli k problémom. Že to Židom nemyslelo od začiatku v zmysle kľudného spolužitia je dané už tým, že museli od Boha dodatočne obdŕžať návod na statočný život vo forme „Božieho Desatora“, ale ako vidieť dodnes, ani toto nepomohlo. Týmto by som chcel Židov po celom svete upozorniť, že svojou neprispôsobilosťou sú viditeľní po celom svete. Toto z nich robí zraniteľných a pri terajšej situácii a nervozite vo svete stačí, aby niečo proti nim vypuklo v jednej krajine a bude to preskakovať z krajiny do krajiny, ako tie nepokoje u Arabov, čo treba tiež spájať s činnosťou Izraela. Treba dať pozor, aby Izrael nevyprovokoval niečo so Sýriou a Iránom, lebo to by už pretiekol pohár trpezlivosti vo svete. Veď na takú primitívnu provokáciu -strieľanie do Turecka, určite nevymyslel nikto z vlády Sýrie, veď ta má dosť čo robiť s povstalcami financovanými zo Západu a Izraela, ale je to organizovaná provokácia, aby sa rozbehla vojna proti Sýrii. Lenže, ako sa snažím vysvetliť, Židia vždy doplatili na svoje špekulácie. Nevedia, kedy prestať a odísť od hracieho stola s výhrou. Hrajú ďalej, až prídu o všetko. Židom by som dával denne čítať „Kupca benátskeho“. Aj keď je toto dielo hodne staré, ale veľmi aktuálne pre rovnaké rozmýšľanie Židov ešte aj dnes. Preto by si to Židia mali vziať k srdcu a zmeniť rozmýšľanie, aby neskôr nemohli tvrdiť, že im zase bude ubližované. Keď sa nezmenia a neprispôsobia, bude im ubližované, to by si mali Židia uvedomiť z histórie

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.