Choď na obsah Choď na menu
 


     Pomaly bude september a zase nás média budú presviedčať o teroristoch v spojitosti s udalosťami v New Yorku v roku 2001. Ubehlo už pár rokov a tak si môžeme položiť otázku, komu tie udalosti vtedy pomohli.
     Určite vojenskému priemyslu USA a tým, ktorí za ním stoja. Taktiež Izraelu, respektíve Židom, ktorí vládnu v USA. Toto potom dáva vážny dôvod na zamyslenie, či za tým útokom naozaj boli nejakí teroristi. Vlastne určite boli, tí, ktorí to urobili boli teroristi, je len otázne, akí a odkiaľ. Dnes nie je problém si na internete vyhľadať informácie, ktoré dokazujú, že to nebolo tak, ako sa to ešte stále prezentuje. Tak vráťme sa na chvíľu späť a pozrime sa na to len tak jednoducho, zdravým, sedliackym rozumom.
     Keď som v Amerike sledoval priame prenosy náletov na dvojičky, zarazila ma jedna informácia, ktorú povedal komentátor, že sa tam našiel arabský pas teroristu z lietadla. Bolo to ešte pred pádom budov, ale kto videl ten chaos, môže sa len zasmiať a ťažko uverí, že tam niekto hľadal arabský pas.
     V jednom zábere bol na ulici zachytený hasič v plnej výzbroji a uzavretá ulica. Kamera plynule prešla hneď na dvojičky a vtedy lietadlo vrazilo do prvej budovy. Takže hasiči tam už boli a ulica, teda niektorá, alebo niektoré boli už uzavreté. Žeby náhoda ...?
     Trafiť budovy dvojičiek v takom náklone lietadla, ako to je na záberoch treba veľmi dobrého pilóta a to za predpokladu, že lietadlo nemá blokované programy na také prudké manévrovanie. Predsa len také veľké lietadlá sú trochu iné, ako obratné stíhačky a majú obmedzenia na manévrovanie pre bezpečnosť cestujúcich.
     Pokiaľ sa zamyslíme nad tým, čo vrazilo do Pentagónu, tam je to ešte jasnejšie. Ten otvor po náraze bol menší ako lietadlo, čo tam malo naraziť. Okrem toho, lietadlo malo byť taktiež plné kerosinu, ako aj lietadlá, ktoré vrazili do dvojičiek. Pritom v Pentagóne sa taká explózia a oheň nekonali. Náraz bol dole do budovy, teda fakticky by muselo lietadlo bez podvozku naraziť tým, že sa posledný meter šmýkalo na bruchu, čo zodpovedá perfektnému pristaniu. A predstavte si ten bravúrny výkon od nejakého Araba, ktorý ako sa uvádzalo, trénoval na trenažéri len let, teda netrénoval ani štart a ani pristátie. A toto pristátie, fakticky bez pomoci, ktorú letiská poskytujú pilotovi pristávajúceho lietadla a bez pomoci automatického pilota. Keď by to mal ten Arab zvládnuť, ako nám predkladajú, tak by mali profesionálni piloti s tými veľkými lietadlami pristávať v mestách priamo na námestí medzi chodcami a autami a letiská sa môžu zrušiť.
     Takže už len z takýchto maličkostí som presvedčený, že si to Američania urobili sami. Bolo tam veľa náhod, čo by nikto ani pri pive neakceptoval. Takú obrovskú akciu musel pripravovať veľký štáb ľudí a to odborníkov. No pokiaľ sa týka mŕtvych v NY, to ma tak netrápi. Horšie je, že sa hneď rozbehli nevyhlásené vojny v Iraku a Afganistane, čo určite tiež nebola náhoda, lebo tie akcie museli byť dopredu a presne pripravené. Podobne ako to urobil aj Hitler s Poľskom. Armáda sa pripravila a potom sa už len hľadala zámienka. Hitler nebol asi hlúpy, hoci mu aj tak nezáležalo na tom, kto si čo bude myslieť, veď víťazov nikto nesúdi. Naproti tomu páni v USA boli hlúpi, keď si mysleli, že v dnešnej dobe im tento útok na NY prejde. Vlastne čiastočne aj prešiel, veď média už dokázali presvedčiť verejnosť. Ale na druhej strane sa zase cez iné média dostávajú na verejnosť informácie, cez ktoré raz bude skutočnosť objasnená.
     Ale poďme k tomu, komu to pomohlo. Vojenský priemysel zarába na vojnách, Židia sú radi, že sa im podarilo dostať vojská USA do oblastí, kde by museli bojovať sami. Takto to robí za nich USA, ale to bolo, aj bude u Židov vždy rovnaké, že na nich musia robiť druhí. Irak je vyradený, síce za neuveriteľne veľkých obetí, veď preto sa nikde ani nezverejňuje, koľko Iračanov zahynulo v agresívnych, teroristických útokoch USA, lebo vojna im dodnes vyhlásená nebola. Teraz zostáva ešte Irán. Izrael samozrejme bude robiť všetko, aby aj tu zatiahol USA do bojov. Možno teraz, keď sa po voľbách v Iráne destabilizovala situácia v zemi, samozrejme za pomoci zo zahraničia, bude vytvorená nejaká zámienka na útok. Izrael už niečo vymyslí, morálka, nejaké pravidlá ľudskosti u nich nehrajú rolu. Veď ich politika aj dnes jasne ukazuje, prečo asi toľko Židov skončilo v koncentrákoch. Nie zato, že chodili do synagóg, ale za to, čo robili. Na politike Izraela je to aj dnes jasne vidieť, že oni majú svoje vlastné kritéria, len si to treba uvedomiť. Nie je deň, aby sa v médiách neobjavili problémy Izraela, alebo Židov, akoby svet nemal dosť iných problémov. Pokiaľ u nás považujeme Cigánov za spoločensky neprispôsobiteľných, tak podobné platí u Židov vo svete. Čo to prináša vieme, či už z dneška, alebo z histórie.
     Toto nemá byť protižidovská propaganda, len ukážka dôsledku udalostí zo septembra v NY na dnešok a z toho zase vedie stopa k tomu, kto mal a má výhody z tých udalosti. Takže boj proti terorizmu bude pokračovať ďalej zlým smerom, ale zato k spokojnosti autorov, tohto vyslovene sprostého, bezohľadného plánu na destabilizovanie svetového mieru.
 
 
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.