Choď na obsah Choď na menu
 


      Pani Tutková,
náhodou som videl nejaký článok o Vás, kde bolo písane, že Ste za to, aby kandidátov na prezidenta Gašparoviča a Radičovú exkomunikovali z cirkvi. Nič proti tomu nemám, len sa divím, prečo dávate takéto návrhy cirkvi, kde ženy sú až ľuďmi druhej kategórie, práve vy, žena? Ale proti tomu dôvodu, začo by mali byť z cirkvi vylúčení, už niečo mám. Podľa Vás, by to malo byť za to, že nie sú za zákaz umelého prerušenia tehotenstva. Určite by každého z nich mohli exkomunikovať za tisíc iných veľkých hriechov, ale pre toto?  
      Ale skúsme sa pozrieť, o čo Vám ide? Chcete sa nejako verejne angažovať a nemáte na viac, ako na zbieranie fotografii z potratov? Alebo ste natoľko tupá cirkevná fanatička? To slovo tupá tu sedí, lebo fanatici sú svojim spôsobom obmedzení, jedno akí sú to fanatici a dokonca nezáleží ani na vzdelaní. Pokiaľ ste perverzná a páčia sa vám také vyšinuté fotografie, tak ste skutočne na poľutovanie, veď ako by nestačilo už dosť primitívnych porno časopisov a filmov, čo teda urobilo už svoje aj so slovenskou spoločnosťou. Chcete tým snáď zapôsobiť, aby sa nerobila interrupcia? Neboli by lepšie fotografie z nespláchnutých záchodových mís, robte výstavy a možno tým prestanú ľudia jest a produkovať svoje odpady. Neviete si predstaviť, ako by ste tým Zemi pomohli. Ročne pribudne na Zemi, teda už po odčítaní mŕtvych okolo 80 miliónov .A teraz si zoberte, že by sa mali narodiť všetci aj tí, nenarodení, podľa vašich predstáv. Keď to toho hore netrápi, prečo to trápi vás? Ste múdrejšia ako on? Veď keby to nechcel, - pre neho maličkosť. Až budete staršia a mali by ste stať pred takým rozhodovaním, tak určite pochopíte, že ani pre jednu ženu to asi nie je jednoduché a pokiaľ to niektorej vôbec nevadí, tak tam je skutočne lepšie, keď sa to dieťa nenarodí. Jedine žena sama má právo o tom rozhodovať, ani cirkev, ani štát, ani ten hore. Tomu hore by sa dalo sakra veľa vyčítať, čo necháva aby sa dialo v tomto pekle na Zemi.
      Ale to druhé je zaujímavé. Prečo toto všetko spájate s cirkvou? Keby sa cirkev mala držať toho, čo hlásajú, tak by sa museli aj oni rozmnožovať, ako to bolo prikázané. Žiadny celibát, aby sa vatikánsky majetok nerozkradol medzi ženy kňazov, rodiny a funkcionárov. Celibát je vymyslený, plodiť deti bolo prikázané. Vy tiež máte svoje roky na to, aby ste už mala aspoň 3 deti a prečo sa neriadite božími prikázaniami? Nikde nebolo prikázané, čakať na svoju lásku a robiť zo sexu zábavu.. Rozmnožovať sa bolo nakázané, tak keď ste taká fanatička, tak sa toho držte aj v tomto a začnite radšej dnes, máte čo doháňať.. Keď sa chcete angažovať, nájdite si niečo rozumné, veď je veľa možností. Začnite tým, aby si ľudia zase začali pestovať potraviny vo svojich záhradách. Ide o to, že potraviny pre všetkých stačiť nebudú, aj keď sa robia potraty. Adoptujte aj pár degenerovaných a retardovaných detí od alkoholikov, alebo cigánov. To vás urobí známou a trochu by ste možno uľahčila štátnej kase, lebo určite by ste na ne nebrala invalidné, podobné dotácie štátu a nemocenskej poisťovne a platila hrdinsky všetko zo svojho. Určite nechodíte a nepôjdete nikdy k lekárovi, veď to, čo vám bude nadelené, máte pokorne znášať, keď tvrdíte že lekári robia, čo by nemali. Máte pravdu, nevymyslel ich Boh ako a cirkev tak isto nie. Ale jemu je asi všetko dobré. Napriek tomu, nesnažte sa ho poučovať ešte aj Vy. 
HN 3.9
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Proti interupcii

(J, 2. 2. 2020 17:17)

Ano, ale rozumne.
Netreba volit politikov- tych co su proti interupcii,ale volte takych co zlepsia socialno-zivotne podmienky pre viacclene rodiny a mlade rodiny. Znovu poskytnu potrebne zivotne istoty.
Samozrejme na druhej strane nech zavedu povinnu sterilizaciu problematickych zien.. Ved je neludske, take rozmnozovanie ,ako je vidiet v ciganskych osadach. Mozna vela zien sa boji mat prave preto dieta ,aby neskor nebolo terorizovane, ci zabite tymi neprisposobivymi- mozna za chvilu uz aj vacsinou a nie mensinou.
Cirkev, ta moze platit na kazde nove narodenie dietata po 2 000 euro,ako to robi pravoslavna cirkev v Grecku./ Dufam,ze to este robi./ Samozrejme u svojich veriacich a nie prizivnikom z roznych skupin.
A este neviem,ze by cirkev vo svojom poslani v zmyle teologie,ci len obycajnej lasky a povinnosti k ludom - ved nakoniec z nich ziju-,otvarala svoje prepychove, ci volne priestory pre bezdomovcov,alebo na pomoc aspon zenam, co skoncili s detmi na ulici. Pamatam si, ze mnizky / radove sestry/ volakedy aktivne pracovali aj v nemocniciach a verim, ze ich to viac naplnalo laskou ,ako nicnerobenie v klastoroch zvlast ked je nedostatok opatrovateliek.
Takze tolko na zamyslenie

List pre pani Tutkovú

(Juraj, 13. 5. 2009 6:42)

Vážená pani, veľmi ľutujem skutočnosť, ktorú ste uviedla. Neuvedomil som si, že sa to môže brať aj takto a máte plne pravdu. Myslel som len na tú
pani Tutkovú, ktorá podľa mňa, veľmi zle postupuje
vo veci, o ktorej som tam písal. Prepáčte, skutočne sa to týka len jej a aby to bolo jasné, uvádzam presnejšie, o koho sa jedná.

List pre pani Tutkovú

(Tutková, 2. 5. 2009 14:32)

Vážený pane,
Tiež sa volám Tutková, nereagujete na môj článok. Myslím si, že by ste to mal napísať dotyčnej skôr ako súkromnú správu, alebo neuvádzať priezvisko. Urážate tým ďalších nositeľov tohoto mena.