Choď na obsah Choď na menu
 


     Áno, rozhodol som sa adoptovať teroristu. Samozrejme, že si nepotrebujem takto vylepšovať kádrový profil, ako to bolo za socializmu, keď nejaký súdruh lekár zaplatil súdruhovi baníkovi v Ostrave, aby si adoptoval jeho synčeka a tento potom na prijímačkách na medicínu uvádzal už ako otca už baníka a tým mal zaručené prijatie. Žiaľbohu, neskôr aj veľa ľudí rýchlu cestu na onen svet, ale to je už o inom. Musím hneď sklamať niektorých z vás, ktorí si snáď mohli myslieť, že by z toho niečo mohli mať. Darmo by ste ma presvedčovali, že ste teroristi, že by ste najradšej vyhodili do vzduchu vašu banku, čo sa vám často a surovo pripomína. Darmo máte chuť vyhodiť do vzduchu exkluzívne ranče, či vily vašich bývalých susedov, ktorých ste považovali za primitívov a dnes su milionári. Nie, to je málo. Ani ten, čo by ma presviedčal, že by najradšej zrovnal zo zemou ministerstvo spravodlivosti a aj bez toho, že by dovolil niekomu z pracovníkov opustiť budovu. Nie, stále málo. Sú oveľa väčší teroristi, ktorí by si zo svojich zásluh mohli robiť nárok, aby som ich adoptoval. Ani takého Bin Ladina, by som nezobral, hoci určite túži odísť z nejakých jaskýň, kde asi chudák žije v neľudských podmienkach. Ale je možné, že si žije aj v USA, kde je zhromaždište teroristov všetkých kalibrov a on by o tu adopciu možno ani záujem nemal. Pochopil by som ho, medzi rovnými sa žije lepšie. Stále je to nič, ani takého Busha by som nezobral, aj keď si titul teroristu zaslúži, ale medzi nami, z toho by som nič nemal. Nie, ja chcem adoptovať skutočného teroristu s krvavými rukami, odchyteného v jeho domovine ako divé zviera inými teroristami, ktorí su ale chránení uniformou USA. Teroristu, mladistvého, ktorého držali teroristi z USA na Gauntaname v klietkach ako zviera. Ktorého držali za neľudských podmienok a ktorému boli odopreté aj základné ľudské práva. Takého, ktorému bolo zakázané stretnúť sa s obhajcom, či právnikom, vlastne, ktorý už nebol braný ani toľko za človeka, aby mu za roky väzenia bolo doručená alebo vznesená nejaká obžaloba. Tak, presne takého chcem adoptovať.
     Teraz ešte vysvetlím prečo. Samozrejme, že chcem aj ja niečo z terorizmu mať a nielen USA. Oni z toho okrem obchodu majú aj neobmedzené právo rozširovať v boji proti terorizmus zase svoj terorizmus. Samozrejme ich je podstatne lepší, len akosi to nevedia ani v bývalej Juhoslávii, ani v Iraku a Afganistane pochopiť. No, čo sa dá robiť. Nie všetci sú ako obyvateľstvo USA a s tým musíme my normálni ľudia na svete žiť. Dúfajme, že nie dlho. Ale k veci. Samozrejme, nechcem adoptovať toho prepusteného teroristu z Guantanama preto, aby som mu ja niečo dal. Naopak. Ide o toto. USA si konečne uvedomili, že majú dosť svojich teroristov a tak sa začali zbavovať tých cudzích z Guantanama. Veď čo, tí tam sedeli dlho, svet už videl, že skutočne existujú živí teroristi aj mimo armády a politikov USA a to stačilo. Už su nepotrebnými a treba ich dať preč. No nejako sa im treba odmeniť, či revanšovať. Veď aj mladý chlapec z Afganistanu, by vedel rozprávať, tak mu treba niečo ponúknuť. Jasné, mohli by ich na Guantaname zabiť, ale svet by prišiel o riadnych teroristov a už by nebolo čim by nás USA strašilo. Preto vybavilo, aby si ich rozdelil demokratický svet a teda zobrali ku sebe do štátov, kde už sú kúpené, alebo od USA vydieraní vlády a tie, ako sa vie, urobia všetko. Všetko, len nič dobré pre svojich obyvateľov. Myslím, že maďarský a taliansky parlament už súhlasil, že si nejakých teroristov od USA zoberie.
     A v tomto je moja nádej na dobrý obchod. Keď sa pozýva na návštevu hlava iného štátu, to parlament schvaľovať nemusí. Ale títo teroristi sa budú brať so súhlasom parlamentov, teda budú viac, ako hlavy nejakého štátu. Keď už teda taký schválený terorista s takou úctou príde aj k nám, teda, verím tomu, lebo aj náš štát je v NATO, teda v spolku s teroristami a tiež bojujú za naše peniaze, pre záujmy iných teroristov z USA a bude  mu prestretý červený koberec. Nie, pochopili ste o ten koberec mi nejde. Predsa nejaký terorista, čo žil vo zvieracej klietke bude potrebovať dom. Jasné, že nie byt. Veď našim cigánom, čo nič neurobili v živote, myslím tým nič dobré a vlastne aj žiadnu prácu, sa u nás dávajú byty, čo bola voľakedy odmena pre tvrdo pracujúcich ľudí. Nie, terorista dostane dom. A určite nejaký dobrý, veď nejde o nejakého pracujúceho Slováka na Slovensku, ide tu o nejakého teroristu, čo doma žil s kozami v jednom dome a ešte k tomu s desiatimi súrodencami. Tomu sa dá u nás dom. Lepšie vila. Potom, to pochopí každý, že náš milý terorista si potrebuje dom zariadiť, nakúpiť oblečenie, veď tam žil len v jednej kombinéze, teda v tej klietke a predtým len v zasr...m kaftane. Dobré šaty, no a kopu iných veci. Taktiež potrebuje zábavu, veď tej za tie roky v klietke skutočne veľa nemal, lebo tú zábavu, čo mali z neho vojaci USA ktorí ich strážili, sa ako jeho zábava počítať nemôže. Tak bude chodiť po zábavách no a samozrejme, že bude pokukávať po slečnách. No a tie tiež niečo stoja, takže peňazí bude náš terorista potrebovať viac ako dosť. Samozrejme, že pracovať nemôže a ani nebude. Veď nerozumie našu reč a okrem toho by hneď uvidel, že u nás máme dosť tmavších, podobných jemu, čo aj tak celý život nerobia a je im dobre.
     Takže to bude vlastne pre náš štát výhodné, že mu nemusí vytvoriť pracovné miesto a radšej ho bude dobre platiť. Veď keby ho dobre neplatili, tak by sa náš terorista išiel sťažovať do USA a bol by oheň na streche, alebo bomby. Podľa toho, ako by to v USA zobrali. A sme doma. Niekto tomu analfabetovi, čo nepozná peniaze, nevyzná sa v našom korupčnom štáte, musí niekto pomáhať. Niekto ho musí viesť a toto ako jeho adoptívny otec by som prevzal ja. Samozrejme s dobrými úmyslami ako to robia aj všetky neziskové organizácie, ktoré zlikvidujú zisky pre seba a potom sú skutočne neziskové. Úprimne sa priznám, že keby mu chudákovi, môjmu adoptívnemu synovi nestačili peniaze, požiadal by som CIA, aby trochu prispeli. Taktiež by som mu v prípade potreby zorganizoval nejakú fušku, ale len za peniaze USA. Veď keď už bude u nás, prečo by nemohol niečo u nás vyhodiť do vzduchu, len tak, aby nevyšiel z cviku. Nejakú fabriku, čo robí konkurenciu americkej, alebo odstrániť nejakého politika, čo nechce pracovať pre záujmy USA. Počítam, že fušiek bude dosť a nebudem trieť biedu. Samozrejme počítam, že budem zahrnutý aj do rozpočtu v USA, veď budem s mojim adoptívnym synom dôkazom, že ešte sú teroristi a že treba ďalej budovať ďalšie základne amerických vojenských teroristov v uniformách v Európe, tak ako teraz začínajú s dvomi v Poľsku. Takto zviditeľním Slovensko, podporím dobrý terorizmus, len dúfam, že ma nepredbehnete a že si budem môcť objať môjho adoptívneho teroristu v záujme celého Slovenska.    
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.