Choď na obsah Choď na menu
 


     Zase sa oslavuje oslobodenie Osvienčimu a zase sa spomína všade holokaust. Nespomína sa žiadna Červená armáda, ktorá oslobodila Osvienčim a ani v synagógach sa neobjavili vence padlým sovietskym vojakom. No čo, kde sa dnes dočkáte vďačnosti. Ale o to nejde, jednoducho sa oslavoval holokaust. Asi ťa zarazí slovo oslavovali. Ale oslavovali a o tom chcem písať.

     Samozrejme, že jediný, kto má dôvod oslavovať holokaust sú židia a teda Izrael. Nemcom zostane zase len škrípanie zubami a nadávky, keď začnú dávať na papier čísla, čo ich bude stať tento rok holokaust a návšteva predstaviteľov Izraela v Nemecku. Ide o to, aby si aj dnes každý uvedomil, že Židia si z holokaustu urobili obchodnú značku. Niečo také ako je Coca Cola. Akurát tá má ochranné právo na svoje meno a prekvapuje ma, že Izrael to isté ešte nemá s ich  značkou, teda Holokaust. Pritom  aj Vatikán má chránenú značku Pápež. Na druhej strane som rad, že tomu tak nie je, lebo už by som im aj za toto musel niečo zaplatiť a nechcem pomáhať vyzbrojovať Izrael a aby aj s pomocou mojich peňazí mohli byť v dnešnej dobe verejne zabíjaní „nepriatelia„ Židov. Takže rýchlo píšem, aby to medzitým neurobili, veď o Židoch a peniazoch vieme svoje.

     No a Nemci by o tom mohli spievať piesne. Ale predpokladám, že sa Nemci na tomto niečo učia. Určite prednášajú na ekonomických univerzitách  o tom, ako úspešne Izrael robí reklamu a ako na tom zarába. Určite je veľa mladých, čo nevie veľa o svetových vojnách, ale holokaust, to je niečo, čo je počuť všade a vždy. Jednoducho dobrá reklama a ešte dôležitejšie, že práve na holokauste je vidieť, že reklama sa dá robiť na všetko. Jedno či na tovar, služby, alebo  na históriu s negatívnymi javmi, ale hlavne že to prináša peniaze. A holokaust teda zarába a nebudem určite vedľa, keď poviem že táto obchodná značka finančne už vyniesla Izraelu toľko, že predstavenstvo Coca Coly by podalo demisiu vo firme, keby sa dozvedeli o čo sú Židia s ich značkou lepší. A to ešte nepočítame, aké investície, podplácanie a podobne tá firma Coca Cola má a Izrael len čistý zisk. Samozrejme, sem tam musia aj oni  niečo podniknúť, nemyslím podplácanie, Židia na to používajú úspešnejšiu metódu a to je vyhrážanie. Nejakou formou naznačia, že niekto je proti Židom a to je v dnešnej spoločnosti ako vypálené znamenie na čelo, čím vás znemožnia. Dnes, v dobe veľkých zárobkov, veľkých kríz si to so Židmi nikto nechce rozhádzať.

     Jasné, Židia si udržujú nadvládu nad svojou kolóniou USA, bez najmenších ťažkostí, peniaze z tade plynú bez zastavenia. Vojaci USA  umierajú za záujmy Izraelu v Iraku, Afganistane a to určite preto, aby o chvíľu rovnako, len vo väčšom množstve umierali v Iráne, Sýrii a podobne. Aj toto by sa malo prednášať na univerzitách, aby budúci múdri menežéri pochopili, že treba robiť všetko tak, ako robia Židia. Nenarobiť sa, špinavú robotu porobia nežidia a Židia z toho len ťažia. Takže holokaust je niečo, čo  si treba pripraviť a potom to  spropagovať a potom z toho ťažiť.

     Teda, ako som predtým písal, je skutočne dôvod oslavovať holokaust. Vysokí izraelskí politici si stále mädlia ruky a tešia sa z úspechov skutočného vraždenia Židov, lebo im vyčistilo židovskú krv -zahynuli väčšinou položidia, alebo tí chudobnejší Židia - a hlavne Židov po vojne zjednotilo a terorizmom si vytvorili Izraelsky štát. Toto by bez Osvienčimu nešlo. Zisky z toho oslavuje Izrael, my si môžeme z toho zobrať len poučenie. No medzi nami, poučenie by si z toho holokaustu mali zobrať aj Židia. Mali by si pripomenúť, že holokaust bol dôsledok ich činnosti. Nebolo to za to, že chodili do synagóg. Nie, to bolo zato, že  už bolo o nich veľa počuť v negatívach a boli príliš bohatí na úkor druhých. Ukazovali, že sú iní. Zaujímavé, že dnes je to zase tak isto. Bude zaujímavé sledovať krátku budúcnosť, ľudstvo sa nevie poučiť a história sa opakuje. Presne tam to smeruje zas.......

P.S.

     Dôkazom toho, že to Židia so svojou obchodnou značkou Holokaust myslia stále vážne aj pre budúcnosť, sú návštevy, ktoré z príležitosti výročia  absolvovali. Prezident Izraela v Nemecku, izraelský premiér s veľkým sprievodom v Poľsku, minister zahraničia v Maďarsku, jeho zástupca na Slovensku, minister kultúry vo Francúzsku, minister informácií v OSN a poslanec za stranu  Likud, Ayoob Kara bol v Taliansku. Takže Izrael chce zase dobre zarobiť na svojich mŕtvych a určite sa mu to podarí. Keď nie, aspoň sa delegácie najedli a napili na účet štátov, v ktorých boli. Tak ako hovorím, Židia oslavovali.


 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

moc

(peter, 14. 6. 2010 20:27)

zidia ovladaju svetovu ekonomiku.