Choď na obsah Choď na menu
 


PRAVDA ZVÍŤAZILA

 

      Určite poznáte nižšie uvedený text. Je pravdivý. Jediné, čo ma na tom všetkom hnevá, je to známe „Pravda nakoniec zvíťazí“. A toto je pravda, tak čo ďalej? Je ešte niečo ďalej? Asi už nie, je koniec, veď pravda zvíťazila.
 
 

      Mail od PENTY:

      "Rozpredali a rozkradli sme Vám celý majetok štátu beztrestne za 21 rokov. Pýtate sa, prečo sme takí obľúbení na západe, veď vďaka privatizácií strategických podnikov prispievame im do ich štátneho rozpočtu. Zisky totiž prúdia... im. Zadlžili sme štát ako nikdy nebol, ale peniaze sa nestratili, máme ich na svojich účtoch, len Vy budete splácať dlhy. Mzdy sme vám nastavili na úroveň vreckového tak, aby sme podliezli ešte aj mzdy v Číne. Vašu prácu sme zaťažili odvodmi a daňami nad 50% z hrubého príjmu. Právnické osoby platia dane iba symbolicky, oslobodili sme ich od dane z dividend a progresívnej dane z príjmu právnických osôb. My to považujeme za spravodlivé. Zákonník práce urobil zo Slovenska otrokáreň. Vygenerovali sme 400 tis. nezamestnaných a 300 tis. pracujúcich v zahraničí, čiže pre 700 tisíc obyvateľov nemáme prácu. Ich osud nás nezaujíma. Z Vašej mzdy poslušne posielate každý mesiac peniaze na naše účty do súkromných zdravotných poisťovní a do II. piliera DSS s tým, že si myslíte, že budete mať zdravotnú starostlivosť a aj dôchodok. Myslieť si to môžete. Zlikvidujeme zdravotný a sociálny systém krajiny novou daňovo odvodovou reformou. Veríme, že sa k moci dostaneme zas. Veď klamať a kradnúť vieme a Vy uveríte každému klamstvu, čo je naša výhoda. KDH má v rámci kresťanskej poslušnosti zabezpečené, že farári im účasť v parlamente zabezpečia. Pýtate sa, prečo nám to média dovolia? Veľmi jednoducho - vlastníme ich a preto oni napíšu len to, čo chceme my. Prajeme Vám bohatého Ježiška na našom účte. Vaša PENTA a Ivan Mikloš."
 
      Ale vidím tu malú nádej,že ešte bude niečo ďalej. Ešte nie je koniec rozkrádaniu. Ešte tu ide o miliardy a hra sa už začala. Toho bohatého Ježiška na účet dostanú zase len tí z PENTY a kolektív. Ako a kde? Všimli ste si, že “štát” na svoje vysoké náklady láka od vás vaše bezcenné akcie? (Nehovorím o tom, kto ich urobil “bezcennými” pre vás, pre niekoho sú stale cennými a veľmi).
      Postup je takýto:
1.  Dostať akcie z rúk ľudí preč. Ako? Spoplatniť účet za akcie.
2. Reklama o ich bezcennosti. Ako? Cez media.
3. Presunúť na jednu kopu. Ako? FNM zaplatí poplatky za ich prevod
     k sebe.
4. Urobiť inventúru akcií vo FNM. Prečo? Zistiť, ktorá firma
     sa dá akciami získať- ovplyvniť k  “predaju”.
5. Zužitkovanie “bezcenných papierov”. Ako? Prevodom za symbolické
     1 Euro “kamarátovi”.  Veď štát ušetrí na skartovaní, či spálení
     papierov, nebude platiť účty.
     
      Takto sa miliardy dostanú do “správnych rúk” a niekto dostane “prémiu” za ušetrenie a politici vysoké “sprepitné”.
Godzila nechá pozdravovať.
 


 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.