Choď na obsah Choď na menu
 


IRÁN/IZRAEL

      Pokiaľ si myslíte, že Irán by ohrozoval USA, teda že by mohol byť reálnym nepriateľom USA, pozrite si atlas sveta, alebo aspoň glóbus. Na druhej strane máte pravdu, že USA bojovalo aj v Iraku a aj v Afganistane, čo je ešte ďalej od USA. Ale tam bojovali, či bojujú USA preto, lebo im to vyhovuje. Teraz, podľa kriku z USA by im mohla vyhovovať aj vojna v Iráne, čo je teda ale ďaleko vzdialené od toho, aby Irán ohrozoval USA. Poďme ale povedzme tak o rok – dva do budúcnosti Iránu, aby sme sa potom vrátili do skutočnosti.
      Irán 2014. Za prísnych opatrení boli dovezené na lúku vedľa Teheránu dve funkčné atómové bomby, čo si dokázal už Irán vyrobiť. Na lúke už boli ľudové slávnosti a iránske vojenské a politické vedenie sa tu už týždeň družne dohadovali, čo s tými bombami. Nakoniec sa presadilo náboženské vedenie. Obe bomby budú zvrhnuté na USA, aby sa svet zbavil najväčšieho teroristu a zároveň aby bolo zabitých čo najviac Židov. Armáda odmietla použiť tieto dve atómové nálože ako hlavice do svojich dvoch funkčných rakiet ďalekého doletu. Zdôvodnili to tým, že obe rakety teoreticky doletia až do Ameriky, ale nevie sa, ktorú časť Ameriky (najmenšia pravdepodobnosť zásahu bola Stredná Amerika, lebo je najužšia), by mohli rakety trafiť. Teda od Ohňovej zeme po Aljašku, čo trochu vadilo. Náboženská rada teda rozhodla jednohlasne a kategoricky. Na lúke už boli pripravené dva najnovšie vyvinuté a úspešne vyskúšané lietajúce koberce. Boli samo navádzacie, vďaka všitým výťahom z koránu a čo bolo najdôležitejšie, boli celkom neviditeľné. Toto bolo dosiahnuté zvláštnym materiálom z bavlny, vlny a hodvábu a čo bolo najdôležitejšie, boli v nich zapracované vlasy a chĺpky od 770 panien. Bomby sa položili na koberec, podrezali sa obetné barany a začalo sa opekať. Medzi jedením sa záujemcovia z diaľky prizerali kedy zafúka priaznivý vietor, aby sa koberce zdvihli a odleteli zničiť celé USA aj s ich židovskými diktátormi v bankách, vojenskom priemysle a v Hollywoode.  
      Pritiahnuté za vlasy, čo? O nič viac, ako tie sprosté reči z USA a Izraela o nebezpečnosti Iránu. Že Irán pracuje na atómových zbraniach, nepochybujem. Dokonca im držím palce, aby ich čím skôr vyrobili. Prečo? No preto, lebo som nečítal, že by už začali s vývojom neviditeľných kobercov! Iránci pochopili, ako pochopil už každý súdny človek, že mať dnes atómové zbrane je potrebné pre suverenitu štátu. Bývalé socialistické štáty atómové zbrane nemali, dnes ich územie patrí USA cez NATO. Kadáfi nemal atómové zbrane a tak si Líbyu beztrestne veľa mesiacov bombardovalo NATO, ako vlastné cvičisko. Irak vyslovene povedal, že nemá zbrane hromadného ničenia a ako na to doplatil. Keby Husejn opačne, aspoň dal na hromadu špinavé trenírky všetkých svojich vojakov a vyhlásil tú kopu za nebezpečné biologické zbrane, ktorými dokáže zničiť celý svet, mal by pokoj a mohol žiť. Vidíte to na Severnej Kórei. Ako náhle vyhlásili, že majú už atómové zbrane, majú pokoj. Už s nimi USA aj jedná a podobne správne uvažuje aj Irán. Veď má sa koho báť. Veď ich ohrozuje Izrael a tu si musíme uvedomiť aj my, že:
-         - Izrael bombarduje cudzie územia
-         - potápa lode v neutrálnych vodách
-         - zabíja občanov cudzích štátov v ich krajinách
-         - robí teroristické akcie po celom svete
Prečo si to môžu dovoliť? Lebo majú atómové zbrane a ostatní na okolí nie. Lebo Izrael oficiálne vyhlásil, že keby niekto napadol Izrael, ako na odplatu zničia s raketami zo svojich ponoriek všetky hlavné mestá v Európe. A rakiet s atómovými hlavicami je v ich ponorkách skutočne dosť, aby to urobili. A Židia by to urobili, v tom by sme si mali byť zajedno.
      Čo nám z toho vyplýva? Držať palce Iráncom, alebo ešte lepšie, dať im nejaké atómové zbrane, aby v tej oblasti zase bola rovnováha. Svet – poznamenávam civilizovaný svet – teda mimo USA, by mal Izraelu jasnejšie povedať, že za každého, nimi zabitého občana iného štátu bude tisícnásobná odveta. Ale hneď to aj urobiť. Ako tvrdí USA, prevencia je dôležitá. A to všetko by sa malo stať dnes, lebo Izrael cez USA sa bude snažiť vyprovokovať útok proti Iránu predtým, ako si vyvinie svoju účinnú ochranu. Teda atómové zbrane.
      Máte strach, že by svetová ekonomika bez Židov nefungovala? Fungovala. Aj Nemecko, silné ekonomické Nemecko funguje a tam je Židov len 0,05% obyvateľstva.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.