Choď na obsah Choď na menu
 


III. SVETOVÁ VOJNA

     Či bude? Neviem, ale USA bojujú od II. svetovej vojny stále, len zákerne bez vypovedania vojny. Keby sme k tomu pripočítali ich sabotážne akcie vo svete, platené štátne prevraty, vydieranie a vraždy, už by sme dávno o tretej svetovej vojne hovorili. Pre lepšie pochopenie asi toľko, že počas druhej svetovej vojny sa tiež nebojovalo všade a príkladne v karibskej oblasti bolo vtedy tak príjemne, ako teraz. Preto sa neklamme tým, že kým nám osobne na hlavu nepadajú bomby, vojna nie. Ale odbočím, pre tých čo ich zaujímajú predpovede.
     Podľa viacerých predpovedí III.s.v začne v roku, keď bude krátka zima, jar príde skoro a kravy budú skoro na pastvinách. Prvé obilie (pšenica?) sa stihne ešte zobrať, ďalšie nie. (Kto je poľnohospodár, je na tom s odhadom času lepšie.) Ale tiež sa spomína, že ešte ,obrazne, večer sa bude kričať mier a ráno vojna, alebo naopak. A pokiaľ tu chýba niečo od Nostradama tak len toľko, že on písal v Centuáriach a mali by sa opakovať, teda keď sa v roku 1912 potopil Titanik, v roku 2012 by sa mala potopiť podobne nejaká veľká lod. Napríklad tá s tým sympatickým talianskym kapitánom. Nedopadlo to tak zle, ale pre niekoho je loď, ako loď. Nebolo ani toľko mŕtvych, ale či jeden mŕtvy, alebo stovky tisíc, je napríklad aj Američanom jedno.
     No, len som chcel pripomenúť, že v roku 1914 začala prvá svetová vojna. Ale prečo by mala byť tá ďalšia svetová vojna? Myslím, že je na to dosť dôvodov. Prvým je asi to, že na svete prebieha jedna nekontrolovateľná katastrofa, o ktorej sa nehovorí. Preľudnenosť. Niekde som už písal, že ročne je čistý prírastok obyvateľstva na Zemi cez 80 miliónov, čo sa snaží cirkev zhoršiť tým, že je proti umelému prerušeniu tehotenstva, ale vyrovnáva to trochu tým, že má akcie vo firmách, čo vyrábajú kondómy. Ani snaha o sobáše homosexuálov, túto katastrofu nezlepšia. Už účinnejšie sú súčasne predávané potraviny, ale to má tiež len dlhodobejší priebeh. Obrazne si predstavme našu Zem vo vesmíre, ako malý záchranný čln uprostred oceánu. Najlepšie v Pacifiku, ten je väčší. Pre jasnejšiu predstavu, ten čln už je preplnený a okolo vo vode veľa ďalších stroskotancov, čo sa snažia dostať do člna. Keď by ste naberali ďalších, čln pôjde pod vodu. Pritom tam ešte môže ísť náhodou okolo nejaká loď a pomôcť. V prípade Zemi, by pomohol nejaký asteroid, len nie všetkým, skôr nikomu.
     Ale sú tu aj iné dôvody. Agresia USA, cez NATO a EU v Európe. Najväčším svetovým nepriateľom bol Sovietsky zväz, samozrejme podľa Západu. Dnes už je len Rusko a USA cez NATO a EU, ktorým má pod palcom akési zbytky z bývalých armád v Európe a zbytky suverénnych štátov, postúpil viac proti Rusku ako Hitler a ešte na tom zarábajú. Viem poviete si, že USA malo do roku 1962 17x viac atómových bômb a rakiet ako sovieti   a nezačali vojnu. Pritom dali svoje atómové zbrane aj Turecku, Nemecku a iným štátom. Nezačali, lebo sa báli, vedeli, že Rusi by stihli odpovedať. Všimnime si, že ešte aj dnes USA zaútočí len na štáty, keď sa presvedčí, že atómové zbrane nemajú. Najprv vyhlásia, že Irak má atómové zbrane a keď Husejn nechal inšpektorov skontrolovať Irak a dovolil Američanom špionážnymi lietadlami prekontrolovať Irak, teda dovolil USA, aby sa presvedčili, že atómové zbrane v Iraku nemajú, už tu bola vojna. Lýbia, to isté. V Pakistane sú už opatrnejší a Severná Kórea, už sa ani nespomína, že existuje, odkedy vyhlásila, že má atómové zbrane. Irán má dovtedy pokoj od napadnutia USA a Izraela, pokiaľ tieto dva teroristické štáty určite nezistia, že tam atómové zbrane nemajú.
     No a keby Ukrajina nebola tak blízko Ruska, no ani nehovorím. Pritom Ukrajina je tiež vzor, ako USA postupuje s odstraňovaním štátu s atómovými zbraňami. Po rozpade ZSSR zostali na Ukrajine atómové zbrane a tým sa stala tretím najsilnejšie vyzbrojeným štátom s atómovými zbraňami. Paradoxne EU sa zaviazala na kompenzáciu za atómové zbrane, vyplatiť Ukrajine dnes okolo 160 miliárd EUR a to bez úrokov z oneskorenia, lebo dodnes nezaplatila Ukrajine nič. Ale atómové zbrane odviezli Američania, aby ich zničili. Možno sú dnes namierené na Ukrajinu, čo by sa dalo od USA očakávať. Podobne chemické zbrane zo Sýrie, určite neničia na mori, ale dávajú, či predávajú svojim dnešným spojencom. Zajtra to otočia proti ním a dokážu, že tam majú chemické zbrane, čo je ohrozenie USA, tak ako v Iraku. No jednoducho podvodníci z USA. Mimochodom, preto chce EU novú dohodu s Ukrajinou, lebo tá stará, ktorá bola 10.11.1994 ratifikovaná ukrajinským parlamentom (Dohoda č. 237/94 –BP medzi Ukrajinou a EU je stále platná a podpísaním novej, by prestala byť platnou a ušetrilo by sa 160 miliárd EUR. No a okrem tejto dlžoby si teraz Západ môže z Ukrajiny robiť srandu, už nie je nebezpečná bez atómových zbraní. Je tu samozrejme možnosť, že keď by sa za pomoci EU, ako predlženej ruky USA, podarilo zmeniť vládu na Ukrajine. Podpísala by sa nová zmluva, EU by ušetrila a USA by poskočili s  armádou rýchlejšie, ako hitlerovské vojská bojom, bližšie k Moskve. Ale asi by sa potom dohodla (aby ukázala ochotu jednania) s novou ukrajinskou vládou, aby dala samostatnosť Podkarpatskej Rusi a USA by si tam urobila nové Kosovo. Toto územie by im stačilo, je výhodné. Umele vytvorený štát pre účely Američanov a mafiu, financovaný z EU. 
     Dobre, toto je všetko známe, ale existuje skutočne skryté nebezpečenstvo atómovej vojny? Skrytých je určite viac, napríklad ekonomická kríza, krach USA, provokácie v Európe, napríklad Maďarska proti Ukrajine, Rumunsku Slovensku. Nie, nešlo by o záchranu maďarčiny, ako by to vyzeralo (hoci v Atlase novej Európy-Pierre Beckouche ,Yann Richard na strane 11 je mapa Európy s vyznačenými jazykmi a polovica Slovenska je označená, že je tam aj maďarčina), ale o vojnu. Určite aj o vodu na juhu Slovenska, ale kto chce psa biť...
     Lenže, netreba hľadať skryté, ešte nevyzreté dôvody k vojne, keď je ešte jeden, veľmi viditeľný. Viditeľný a veľmi nebezpečný. Ide o Izrael. Nejde len o to, že vysoký židovský činiteľ povedal a viac krát sa to opakovalo, že Izrael v prípade jeho napadnutia zničí všetky európske hlavné mestá. Reči, reči, ..lenže pozor, Židia sú toho schopní. Poviete, hej, keď ich niekto napadne ... Áno, ale oni robia všetko možné, aby ich niekto napadol. Lenže vráťme sa k tomu, či na to vôbec má kapacity a tie veru má. Nemecko dodalo Izraelu ponorky, jednu im Židia bez zaplatenia uniesli, od Američanov majú rakety a atómové hlavice už majú vlastné. A ich provokácie? Zbombardovali atómku v Iraku, niečo podobné v Sýrii, zabíjajú, vraždia po celom svete....Teda ako decko, čo vám chce ukázať, že sa dá sedieť na sude s benzínom a zapaľovať zápalky. Židia si v každej dobe koledovali o výprask a vždy ho aj dostali, neviem, prečo by to teraz malo ináč dopadnúť. Ale konkrétnejšie. V dobe vojny proti Iraku, keď Iračania ostreľovali raketami Izrael, Židia neskrývali ani pred americkými satelitmi, že majú pripravené rakety s atómovými hlavicami k odpáleniu. Povedal to do kamery Douglas Waler na CD 8 Tajemství válek - tajemství skrytá v písku. Môžete si tam pozrieť aj satelitný snímok izraelskej rakety Jericho II pripravenej k  odpáleniu. Takže to, že USA má Izrael pod kontrolou, je nezmysel a sami tam priznávajú, že  oni boli pod tlakom Izraelu. USA dodnes nevie (?), či aj izraelské lietadlá bojovali v Iraku počas vojny a to aj proti irackým mobilným raketovým odpaľovacím systémom, nakoľko americkí piloti urobili vyše 2500 bojových vzletov za týmto účelom a nie je ani jeden dôkaz, že by zničili aspoň jednu mobilnú raketu. Z toho vyplýva, že aj keď majú Židia USA pod kontrolou, Židia v Izraeli si napriek tomu robia čo chcú. A oni majú chuť na Irán !!  Vedia, stačí vyprovokovať niečo a budú v tom lietať aj USA. Dúfajme, že v takomto prípade USA radšej definitívne odstránia z povrchu Zeme Izrael a potom si urobia doma poriadok. Je tu riziko, že by mohli byť cez Židov zatiahnutí aj do vojny s Ruskom a to by sa všetci Amíci museli stiahnuť zo sveta domov, pokiaľ by tam niečo zostalo a budovať ľudskejšie USA znovu. Týmto by si svet vydýchol, za predpokladu, že by Židia nezničili všetky európske hlavné mestá ako sľubujú.. 
     Takže bude, či nebude? Kým funguje ekonomika, je sociálny pokoj a mier, tvrdia Nemci, ale ekonomika hapruje. Je nadvýroba, nedostatok odbytu, priveľká zadĺženosť, málo peňazí málo práce, úpadok morálky, jednoducho je tu priveľa neriešiteľných problémov. Doteraz si ľudstvo v takýchto komplikovaných dobách  vždy situáciu zjednodušilo vojnou. Vo vojne je nepriateľ jeden a konkrétny a len jeden problém a to je prežitie.
  

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Praha

(Rastislav Víglašský, 2. 1. 2018 21:57)

Zaujímavé a výborne spracované články