Choď na obsah Choď na menu
 


ZASE VOĽBY

       „Keby boli voľby výhodné pre prostý ľud, už dávno by boli zakázané.“ Určite poznáte tento, či podobný výrok. Ale je to pravda a tak niečo k tomu.
      Voľby, to je šanca pre politické strany, aby získali peniaze na svoju „činnosť“, skôr nečinnosť, teda pre seba. Členské si neplatia, ako museli platiť komunisti, členské preukazy
nemajú a tak nikto nevie, či tá, alebo oná strana má 20 alebo 20 tisíc členov. Podľa výsledkov z volieb to tiež nezistíte. Výsledok volieb strán je len o tom, koľko hlasov si kúpili, alebo koľko ľudí znovu oklamali svojimi sľubmi, nič viac. Horšie je, že keď strana „dostane“ od nejakej mafiánskej firmy pred voľbami balík peňazí, nie je to zadarmo. Strana sa potom musí revanšovať cez štátne peniaze všelijakými dohodenými akciami. Ale na to už dopláca len štát. Ale aby ste si uvedomili, tí finančne silní, volajme ich ďalej mafiánmi, nie sú takí hlúpi, aby platili jednej strane. Oni platia všetkým dôležitým stranám, aby pri hocijakom výsledku volieb boli tiež pri koryte. To je ako v USA, kde Židia platia rovnako republikánom, ako aj demokratom. Jednoducho, nová vláda, či prezident skáču ako chcú Židia, veď boli nimi zaplatení.
      Ako by sa to dalo obísť? Členské pre strany, aby sa vedelo, koľko má členov a z toho koľko si vyzbiera členské. Žiadne peniaze na volebnú kampaň. Týždeň pred voľbami dať každej strane dve hodiny v rádiu a televízii, na vysvetlenie svojho programu. Nič viac.
      Veď máme krízu, tak načo dávať vyše 100 miliónov na zbytočné voľby. Samozrejme by štát nemal dať žiadne peniaze stranám, za získané hlasy vo voľbách. Veď nemali žiadne výdaje k voľbám (tie 2 hodiny pre stranu by zaplatil štát, hoci ani to by nebolo treba, lebo TV a rádia by ušetrili poplatky za hlúpe americké filmy a podobne, v čase straníckeho vysielania).
      Znovu vysvetlím, že súčasný priebeh povolebný, ale súvisiaci s voľbami, nemá s demokraciou nič spoločné. Jedine, keby sme sa dohodli, že existuje „víťazná demokracia“ v zmysle víťaz berie všetko. Prečo? Väčšina národa samozrejme chce, aby vládli strany, ktoré zastupujú väčšinu a to v tom zmysle, že keď sú zvolené dve silné strany, čo majú spolu väčšinu, je to vôľa národa. Vychádzame z to ho, že „víťazné“ dve strany majú v programe veci, čo si želá väčšina. Príklad: prvá strana „víťazná“ má v programe nezamestnanosť, druhá najsilnejšia strana zase kriminalitu (teda boj proti nej). Je jasné, že národ chce, aby sa v prvom rade riešili záležitosti nezamestnanosti a problémy s kriminalitou. Toto chce národ, ale iné chcú politici. Vidíte, čo porobil Dzurinda, či terajšia premiérka. Pozliepali matematickú väčšinu z menšín, ktorých program zaujíma minimum národa. Najhoršie na tom je, že táto tiež „zvolená“ väčšina z menšín je odkázaná na každý hlas, čo robí z vlády, že je vydierateľná aj tou najmenšou stranou v koalícii. Teda keď si Maďaróni povedia budeme s tým, či s tým súhlasiť (čo by mohlo byť pre Slovensko dôležité), musíte nám splniť toto a toto, teda to, čo je zaujímavé len pre Maďarónov, teda najmenšiu a najnezaujímavejšiu časť obyvateľov Slovenska. Musíte uznať, že toto je strašná skutočnosť. Nielenže sa „naši politici“ (mimo Maďarónov, SMK, Most) nevedia rozumne dohodnúť, ale ešte sú aj vydieraní.
      Ako by sa to dalo obísť? Voľte hocikoho, kto nie je ochotný zobrať do koalície Maďarónov. Už som písal, že politici sú vydierateľní mafiánmi, od ktorých berú peniaze (aspoň peniaze) a netreba, aby boli navyše vydierateľní aj Maďarónmi. Možno sa pýtate, či nie som zaujatý proti Maďarom. Nie, Maďari v Maďarsku mi môžu byť ukradnutí. Som zaujatý proti Maďarónom na Slovensku. Veď keď si pozriete históriu, Maďaróni robili problémy už po roku 1918 na Slovensku, čo bolo cez Druhú svetovú vojnu ani nehovorím, tam sa ukázalo, s kým máme tú česť a dnes je stále to isté. Po toľkých generáciách (od roku 1918) sa už aj v Nemecku z tureckej rodiny stali Nemci, ktorí už zabudli, že sú z Turecka. Len naši Maďaróni zostali Maďarmi a chcú výhody, čo stoja náš štát navyše veľa peňazí.
      Nie, idú voľby, veľa v týchto voľbách zmeniť nemôžeme, ale zbaviť sa vydierania Maďarónov, ušetriť tým aj financie štátu, to by sme dokázať mohli. Teda nevoľte tých, ktorí by boli ochotní spolupracovať s Maďarónmi.
     Inými slovami, kto volí SMK, Most, alebo stranu, čo chce ísť do koalície s týmito stranami, by sa mal zamyslieť. Kde je, čo je a či by sme už skutočne nemali mať slobodné Slovensko. Nie naoko slobodné, vydierané, ustupujúce menšine (čo nás aj veľa stojí), ktorá nás nepovedie do náruče Slovákov. Zamyslite sa.
 
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.