Choď na obsah Choď na menu
 


     Nemyslím teraz ale na potraviny. Pri tých je to snáď ešte horšie a čo sa tam dáva a pridáva nevedia už asi ani tí, čo potraviny vyrábajú a keďže to v nich ale nie je vidieť, nejako nás to netrápi. Aspoň nie tak, ako nás môže trápiť to, čo sa nám ponúka v médiách. Voľakedy, človek by povedal, že to čo tam písali a bolo počuť z rádia, bolo ešte ako pre normálnych ľudí. Bolo to síce kontrolované cenzúrou, ale už tým, že ten čo cenzuroval nebol moderný manažér čo okukával zo Západu, bola záruka, že to bolo aspoň gramaticky a ideologicky správne. Dnes v tejto modernej dobe z médií sa na nás valia veci  nielen na úrovni ako pre dementov, ale akoby sa tam dostávali k slovu len ešte väčší dementi.
     Ale k príkladom. Hrozí nám pohroma. Podľa mňa veľmi veľa pohrôm, ale aj o to ide, že najhoršia má byť otepľovanie. Určite nemôžete spávať tak ako ja, že o 90 rokov stúpne teplota vo svete o 7 stupňov a voda mori stupne o 1 meter. Môžem vás potešiť, pred rokom to malo byť oteplenie o 8 stupňov, takže vám určite odpadol kameň zo srdca. Je síce pravda, že od roku 2004-2008 Grónsko stratilo 150 miliárd ton ľadu, ale to je len tým, že na severnej pologuli stúpa teplota rýchlejšie. Tak od polovice 70-tych rokov sa ľadová plocha nad Severným pólom zmenšila z 8 miliónov štvorcových kilometrov v lete na 4 milióny. Potešením nám môže byť fakt, že to neudávajú celkom presne a o nejaké to kilo, alebo ten meter štvorcový to môže byť menej. Ale aj tak dôvod, aby sa teraz v Kopenhagene rýchlo uzavreli nejaké zmluvy o ochrane ovzdušia, len nech sa niečo robí, hlavne v médiách. To, že na Slnku utíchli slnečné erupcie aj tak zmeniť nemôžeme. Dokonca ani to, že by sa mohol zastaviť pohyb Golfského prúdu a za pár týždňov nám bude v Európe chladno, že si budeme kúriť všelijakými zmluvami, len aby bolo teplejšie. Pritom všetkom katastrofálnom, čo nám média ohľadne otepľovania ponúkajú, je druhá polovica vedcov názoru, že sa bude ochladzovať. V skutočnosti máme ale tri možnosti, alebo bude teplo, alebo bude zima, alebo sa veľmi nič meniť nebude a keď bude, tak je to normálne a naša Zem sa takto správa, len ako sa správala aj v minulosti teda bez ohľadu na svojich parazitov, čiže ľudstvo.
     Pritom nezabudnime na jedno, už prebieha katastrofa, ktorú nám média zatajujú. Ide o populačnú katastrofu. Viem, nás tu trápi len nárast cigánov, ale na nich je vidieť, čo sa deje vo svete. Pred 30-timi rokmi ste sem tam cigána stretli, dnes sa im nevyhnete. O koľko za to obdobie narástlo obyvateľstvo na Zemi si nedovoľujem odhadnúť, ale ročne pribúda teraz obyvateľstvo o jedno Nemecko, teda nad 70 miliónov. Keď si zoberieme, len takých najbližších 10 a trochu viac rokov, tak nám pribudne spoluobčanov skoro vo veľkosti Číny. Poviete si, pokiaľ to nie je u nás..., ale mýlite sa, len si zoberte o koľko budeme mať za desať rokov viac cigánov a už by vám to malo nahnať strach. Len si zoberte, koľko špiny, odpadu máme u nás a pozrite sa o koľko vedia viac vyrobiť cigáni na sídlisku Luník. Nechcem tým povedať, že by sa im to čistiť nemalo, ale na každý pád by som to nechal od nich zaplatiť, alebo to dal k náhrade tomu, kto nariadil čistenie za štátne peniaze. Veď kto to urobil, je jasné. Môže nám byť útechou, že je to tam stále ešte 1000 x lepšie, ako v Bombajskej štvrti Dharaví, ale premietnite si to na svet. Koľko odpadu sa vytvorí, koľko vody znečistí, koľko prírody zničí, koľko bude treba produkovať a ten dopad na svet. Toto nám nejako naše média zatajujú, niečo ako v tom zmysle, že nepíšme o tom, nepíšme o cigánoch, nikto si to nevšimne, keď ho budeme zaťažovať inými volovinami, ako je napríklad otepľovanie. A takto vyjdete za pár rokov na ulicu a utečiete naspäť pred cigánmi, alebo sa nedostanete ani na chodník, lebo už to bude všetko plné ľudí. Túto katastrofu sa asi niekto snaží zastaviť, či je to AIDS, H1N1 a podobné veci, ale čo, tak úspešne ako mor voľakedy to nie je, napriek technickému rozvoju a vedeckým poznatkom. Tie vojny, čo vedie Amerika sú už len kvôli obchodu a keď si zoberiete ako draho vyjde jedna smrť od uniformovaných teroristov z USA teraz, tak je jasné ako sa dobre na tom zarába, ale efektivita nejako zaostáva. Možno že už ani nie je významom veľa zabíjať, ale hlavne draho. Pritom výhľad k lepšiemu, samozrejme, pokiaľ sa do toho nedajú židia s Izraelom a ich atómovými zbraňami, nie je nejako zaujímavý. Európske armády ovláda banda z USA cez NATO, ich cieľ napadnúť Rusko, čo kontinuálne sledujú a rozširujú svoje základne okolo Ruska a stále chcú rozširovať Nato, aby sa zadarmo dostali tam, kde Hitler už vojensky vykrvácal veľa nezmení. Rusko sa bude okupovať, ale tam nadbytok ľudstva nie je a Nato si na Čínu, či Indiu netrúfne. Takže zase je to len o ziskoch, nerastných surovinách, ale bez množstva mŕtvych.
     Keďže sa ľudstvo snaží pokrytecky, hlavne cez cirkev a skrachovaných politikov bojovať o nejaké ľudské práva a to celkom opačne, ako by to malo byť, katastrofu s preľudnením asi nezvládneme. Pritom v jednom majú pravdu, nebolo by to demokratické, lebo na svete je už dnes väčšina ľudí, čo sú pre ľudstvo príťažou a nie prínosom. Ale napriek tomu, aspoň u nás by sme mali robiť opatrenia, aby sme sa nestali menšinou. Morálne zábrany? Keď ich budeme mať dnes my, neskôr tá väčšina, keď bude v tlupách prepadávať a zabíjať, nebude mať žiadne zábrany. A to bude skôr, ako tá zvýšená teplota či už o 7 či 8 stupňov za 90 rokov. 
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.