Choď na obsah Choď na menu
 


Sčítanie ľudu 2011

  
     Normálneho človeka toto sčítanie zaujíma menej, ako počasie, ktoré má vtedy byť. Ale máme dočinenia s ľuďmi, ktorých to veľmi zaujíma a ktorí sa na to pripravujú veľmi zodpovedne. Nejde im o domy, byty, príjmy a podobne. Ide im špeciálne o jeden bod, čo nám môže narobiť katastrofálne dôsledky.
     Národnosť, to je ten bod. Maďaróni u nás vyhlasujú, že im ide o čo najväčší počet ľudí u nás, čo sa majú hlásiť k maďarskej národnosti. Naši politici, hoci mám pochybnosti, či slovo „naši“ sa dá v takomto zmysle použiť, na to nereagujú. Ale pozor!
     Máme u nás okolo 8 – 9 % Maďarónov, teda tých, čo vedia hoci len pár slov maďarsky, ale stačilo by im to, aby podľa nového zákona v Maďarsku, mohli dostať aj maďarské občianstvo. Keby však mali platiť čo i len 5€ mesačne pre SMK, alebo Most – Híd, stali by sa zo dňa na deň hoci aj Židmi, ale to je vedľajšie. Okrem toho máme omnoho viac Cigánov, ako bolo u nás zvykom a aj keď sa voľakedy polovica Cigánov hlásila k Maďarom, dnes je nebezpečie, že stačí zaplatiť pár cigánskym bossom a tí prikážu potom svojim Cigánom – dlžníkom, aby si napísali maďarskú národnosť. A tak zrazu, ale pre rozmýšľajúceho človeka bez prekvapenia, dosiahnu u nás Maďari viac ako 20%. Viete, čo to bude znamenať? Nie? Príde neuveriteľný politický tlak z Maďarska pre svojich, niečo na spôsob ako to urobil Hitler so Sudeťákmi, potom zrazu budú prekonané neprekonateľné rozpory medzi SMK a Most – Híd. Tieto strany sa spoja a potom nás pri takých politikoch ako je terajšia premiérka a bývalý, vlastne aj terajší maďarský vazal Dzurinda, nezachráni nič, len snáď Rusko. Či nás ešte raz budú ťahať z brindy a nehodia nás cez palubu ako Západ v Mníchove, to nie je isté. Rusko sme nedávno surovo podrazili a zapríčinili veľké škody prechodom do NATO a tak by si to Rusi nechali veľmi dobre zaplatiť. Nie, žiadny hororový scenár. Maďari využili Hitlera na získanie časti Slovenska, aj keď sme aj my boli na strane Hitlera a teraz sa to s NATO presne opakuje. Keď Maďarsko dostane do rúk čísla o Maďaroch u nás po sčítaní, vložíme im všetky esá do rúk sami.
     Čo proti tomu robiť? V sčítaní sa nesmie objaviť nič o národnosti, teda žiadny výber, hoci som čítal, že v tlačive má byť na výber 14 národností, hoci pri poslednom bolo ich len 6. Malo by tam byť len Slovák alebo cudzinec. Vedľa cudzinca miesto na číslo rezidencie a ktorého štátu má pas. Tak ako je to v civilizovaných štátoch. Vo Francúzsku majú nationalité francúzsku aj Slováci, ktorí sa stali Francúzmi a viac nikoho nezaujíma. V USA ste občan, alebo rezident, alebo ilegál, nič viac neexistuje a je to správne. Nikoho nezaujíma, či sa niekde, alebo k niekomu hlásiš, alebo odkiaľ si. Dnes sa Európa spája cez EU a nenechajme si rozbíjať náš štát, teda teraz ešte len obyvateľstvo na všelijaké skupiny, aby z toho cudzí ťažili. Už to je protištátne, hoci zakrýva sa to akýmsi závojom demokracie. Rozbíjame obyvateľstvo do rôznych politických strán formou, ako sa to deje len pri voľbách. Strany by mali mať svojich členov evidovaných trvalo, mali by platiť mesačne stranícke poplatky, ako za komunistov. Zaplatenie za hlas pri voľbách nemá so straníckosťou a demokraciou nič spoločné.
     Bolo by potrebné nájsť formu, ako dať pred Ústavný súd, že zisťovanie národností je protiústavné, veď sa jedná o vyhlásenie, ktoré sa nedá kontrolovať (žiadny Maďarón nemá papier, že je Maďar a Cigán nemá doklady, že je Cigán) a preto je nepotrebné, skôr naopak, jedná sa o súkromný údaj, ktorý sa nesmie zverejňovať, ako sa nezverejňuje po voľbách, kto za koho volí. Netreba veľa špekulovať, treba len poukázať na „vyspelé a starodemokratické“ štáty, ako je Francúzsko, Veľká Británia. Čo môže veľký štát v EU, to môže byť dobré aj pre nás, hlavne to takto zdôvodniť a keby sa to Maďarsku nepáčilo, nech presadia, aby sa to zmenilo jednotne v celej Európe a basta.
     Tak Slováci, SNS, Matica slovenská a podobné spolky, komu záleží na Slovensku hor sa do boja za zmenu v sčítaní obyvateľstva. Je to jednoduchšie, ako neskôr apelovať na Slovákov so slovami „MOR HO“, keď bude už skutočný boj. Neverte terajšej vláde, tá existuje len s pomocou Maďarónov a to si zaslúžime niečo lepšie, ide o budúcnosť Slovákov.
P.S.
Ja sa hlásim k Inuitom a trvám na tom, aby táto národnosť bola na sčítacom hárku uvedená, lebo inak sa budem cítiť diskriminovaný. Pár slov Inuitov ovládam, doklad žiadny nemám, som určite Inuitom k smiechu, ale to je presne ako s našimi Maďarónmi v Maďarsku. Ale veď ide len o politiku, hoci na druhej strane, keby sa mi podarilo pričleniť ku Slovensku oblasti, kde všade žijú Inuiti, ešte by malo Slovensko budúcnosť.
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.