Choď na obsah Choď na menu
 


DAJTE UŽ POKOJ SO ŽIDMI

     Je to neuveriteľné, ale každý deň cez média hučia do nás informácie o Židoch, či Izraeli. Možno, že väčšina to ani nezaregistruje, alebo to nepočúva. Nemáme iné problémy, len sa zaťažovať so Židmi, či Izraelom? Máme tu susedné štáty, o tých nás neinformujú, ale niekde ďaleko Izrael, čo nám môže byť ukradnutý, máme denne v kuchyni, či v obývačke. Až to človeku kazí chuť. Chápem, naše média sú v židovských rukách, chápem nikto nespomína denne toľkokrát holokaust a antisemitizmus, ako denníky v Izraeli. Vieme aj to, že Židia potrebujú, dokázali, a aj dokážu urobiť zo seba chudákov, že by im človek podal prst. Veď im aj svet podával, a keď si veľa brali, veľa bolo o nich počuť, prišlo účtovanie. Pogromy, vyháňanie, holokaust. Na to by títo páni nemali zabúdať a poučiť sa z dejín. Lenže asi ten pocit urobiť zo seba chudákov je silnejší. No čo?
     Ale čo nám servírujú média, vraždu Židov vo Francúzsku, keď bola väčšia tragédia, keď Američan vystrieľal viac ľudí a deti v Afganistane. Čo tam potom, že mŕtvych išli s veľkým humbukom pochovať do Izraela. Čo nás trápi, že židovský francúzsky prezident si zohrieva na tomto svoju predvolebnú polievočku. Denne hynú ľudia v Iraku, v Afganistane, čo zapríčinila nevyhlásená vojna USA pod tlakom Židov. Je to málo mŕtvych, keď sa Židia zase vyhrážajú vojnou proti Iránu? A tlačia silno, Obama si je vedomý, že volebné hlasy od Židov v USA a ich peniaze mu môžu vyhrať voľby. Ale čo je to za svinstvo, keď prezident USA povie, že Izrael sa môže právom brániť v spojení s Iránom
     Ale čo je to s Iránom? Preboha, kto chce čo Izraelu urobiť? Veď Izrael so svojimi atómovými zbraňami terorizuje nielen Blízky Východ, ale aj Európu. Možno aj USA, keď USA toľko platí a podporuje Izrael. Akým právom chce Izrael rozhodovať, kto zo susedov čo môže mať a čo nie. Nech sa správajú korektne k susedom, vlastne k celému svetu a budú mať pokoj. Lenže Židia potrebujú zo seba robiť chudákov. Oni sú ohrození a musia sa brániť.
     A čo európske štáty, tie sa necítia byť ohrozené Izraelom, keď z oficiálneho miesta Izrael oznámil, že v prípade útoku na Izrael budú zničené hlavné mestá Európy. Toto opakujem stále. Nikto to neberie na vedomie? Alebo to všetci na vedomie berú a preto musíme denne počúvať o problémoch Židov? Čo do čerta stále dookola holokaust? Koľko dedín nám vypálili Nemci? Koľko nevinných detí bolo postrieľaných? Koľko ľudí bolo pozabíjaných v Druhej svetovej vojne? Koľko ruských vojakov zahynulo pri oslobodzovaní Slovenska? Toto sa nespomína, len Židia a holokaust. Dokonca v Múzeu SNP v Banskej Bystrici je časť venovaná Židom. Čo mali Židia so SNP? Keď tam bojovali, boli len jedni z mnohých iných národností. Stále len Židia. Teraz výstava v nejakom vlaku na počesť prvého transportu do Osvienčimu. Čo takto výstavu o ruských vojakoch, ktorí oslobodili Osvienčim, čo takto spomienka na našich padlých v Povstaní? Akoby sme sa zato hanbili.
     Židia nie, tí nám stále predkladajú účty, hoci účty už boli dávno vyrovnané. Nemecko to stálo veľa peňazí. Morálne to nikdy vyrovnané nebude, s tým by mali Židia dokázať žiť. Tak isto, ako musí kresťanská cirkev a veriaci žiť s tým, že Židia sú zodpovední za zabitie Ježiša, Božieho syna. Nikto im to nevyhadzuje na oči, ani ich neotravuje s tým, o čo sme ochudobneli pre tú vraždu Ježiša. Sú veci, čo treba akceptovať a zmieriť sa s tým. A tiež nemenej dôležité je neotravovať iných so svojimi problémami. Každý štát má nejaké. Židia majú svoje problémy, teraz hlavne s ruskými Židmi, nech si riešia toto. Tiež problémy so susedmi. Ustúpiť by mal Izrael a nie robiť zo seba obete, aj keď na tejto ich „štátnej“ politike v tomto duchu pracujú Židia na celom svete. A to je na tom to zle, ako to história ukázala, zle najviac pre Židov, ako sa zase ukáže.   

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Súhlas

(m2001, 24. 3. 2017 19:56)

Tiež ma to nekonečne žerie, ale čo s tým?